800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILA GALÉ AMPALIUS

Vila Galé Ampalius Hotel ve Vilamoura se nachází v rušné oblasti cestovního ruchu v Algarve. Hotel v Vilamoura je jen 10 metrů od Praia da Marina, a je známý pro svůj vysoce kvalitní 4-hvězdičkový servis. Milovníci golfu si mohou vybrat z celé řady golfových hřišť.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Vila Galé Ampalius Hotel ve Vilamoura se nachází v rušné oblasti cestovního ruchu v Algarve. Hotel v Vilamoura je jen 10 metrů od Praia da Marina, a je známý pro svůj vysoce kvalitní 4-hvězdičkový servis. Milovníci golfu si mohou vybrat z celé řady golfových hřišť.

Ubytování

Celkový počet pokojů - 357, 54 Junior suites. Klimatizace, telefon s přímou volbou, telefon na WC, TV se satelitním příjmem, rádiem, ledničkou nebo minibarem, trezor, vysoušeč vlasů, minibar, elektronický bezpečnostní zámek, 24h pokojová služba.

Vybavení

Hotel má 357 pokojů (84 apartmánů) a dva venkovní bazény (pouze dospělí a děti) a nabízí Vám nádherný výhledem z balkónu. Povečeřet pak můžete v výborné restauraci Versátil.

1
1
1
1
1

Stravování

Snídaně.

Sport a zábava

Golf, pláž, přístav, kasíno, tenis, water sports, horseback, románské památky, animation, live music.

Hřiště

The Oceânico - Laguna Golf Course

18 jamek
PAR 72
Délka 6 121
Architekt Joseph Lee
Hřiště je položené na nížinném pobřežním terénu. Mnoho vodních překážek a málo stromů z něj činí hřiště, které se od těch ostatních v tomto letovisku velmi liší. Mnoho jeho jamek zprostředkovává golfovou atmosféru. Toto hřiště navrhl americký golfový architekt Joseph Lee a otevřeno bylo v roce 1990. Mnoho dřívějších návštěvníků v něm pozná část dřívějšího hřiště Vilamoura III s 27 jamkami. Už roky se hřiště neustále upravuje. Hřiště měří 6 121 metrů z bílých odpališť, jeho par je 72 a zahrnuje několik jezírek, která ovlivňují hru celkem na jedenácti jamkách. Kromě toho, že slouží jako překážky a zásobárny vody, je jejich užitečným cílem také přilákat různé druhy usedlého i stěhovavého vodního ptactva, obojživelníky, vydry, mořské želvy a další. Hlavní developeři Villamoury, společnost Lusotur, založili nedaleko hřiště rovněž přírodní park. Kromě jezírek a působivého počtu 79-ti bunkrů je další překážkou vítr, který přes tuto poněkud otevřenou oblast často fouká. Laguna sdílí velký, přívětivý klub se sousedícím Millennium Course.

The Oceânico - Pinhal Golf Course

18 jamek
PAR 72
Délka 6 353
Architekt Frank Pennink - předěláno a zrenovováno Robertem Trentem Sr v roce 1985.
Jde o druhé hřiště postavené ve Villamouře a otevřené v roce 1976. Původním designérem byl Frank Pennink, architekt nedalekého Vilamoura Old Course. Během let došlo k několika úpravám, z čehož tou nejdůležitější byla renovace vedená Robertem Trentem Jonesem Sr v roce 1985. Je pro něj typický zvlněný parklandový terén posetá pajehličníky a atlantskými borovicemi, které lemují mnoho místních fervejí několik jich stojí přímo na fervejích nebo poblíž greenů. Jezírka a potok vstupují do hry na pěti jamkách, ale pro nadprůměrné hráče nejsou skutečnými hrozbami. Aby se udržel krok s technickým pokrokem u holí a míčků, bylo nedávno několik jamek prodlouženo s 72-parové hřiště nyní měří 6 353 metrů od bílých odpališť. U klubovny došlo na přelomu tisíciletí ke kompletní renovaci a modernizaci. Z velké verandy si nyní můžete užívat panoramatický pohled na vynikající driving range a tréninková zařízení.

The Oceânico - The Millennium Course

18 jamek
PAR 72
Délka 6 176
Architekt Martin Hawtree
Toto konvenční 72-parové hřiště bylo otevřeno v roce 2000, i když posledních devět úplně předělaných jamek - původně součást 27-jamkového Laguna Course - bylo dokončeno v jejich originálním rozložení o deset let dříve. Renovace a úplně nová vnější polovina byly naplánovány slavnými golfovými architekty, Hawtreem.

Příplatky

Polopenze - 480,- Kč/den.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 22 km
Nákupní možnosti: 100 m

Počasí

Albufeira

24°C Jasno

Algarve

24°C Jasno

×