800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AROEIRA APARTNEMTS

  • Pláž cca 600 m od hotelu
  • Největší ubytovací a golfový areál v lisabonské oblasti

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Herdade da Aroeira se nachází v chráněné krajinné oblasti, 25km od centra Lisabonu a jen 600 metrů od pláže. Jedná se o největší ubytovací a golfový areál v lisabonské oblasti.

Hotel

Aroeira se nachází v chráněné krajinné oblasti a v blízkosti rozsáhlých pláží. Naleznete zde kromě dvou 18-ti jamkových golfových hřišť, golfovou školu, klubovnu s restaurací, snack-bar, golfový obchod, nákupní centrum a tropický bazén. Ubytovat se můžete v apartmánech (známých jako Villas Aroeira) a soukromých vilách. Villas Aroeira má prakticky a pohodlně zařízené apartmány s 1 a 2 ložnicemi, plně vybavenou kuchyní. Všechny apartmány mají balkon s výhledem na hřiště. Přízemní apartmány mají terasu a soukromou zahradu. Uvnitř objektu se nachází komerční prostory, které zahrnují supermarket, kavárnu/bar, kadeřnictví, SPA, galerii výtvarného umění, lékárnu aj.

Zábava

Golf, wellness, spa,, plavání, tenis, výlety po okolí, Lisabon.

Hřiště

Aroeira Golf
Nachází se v borovicovém lese s několika jezery, a těží z mikroklima, které vám umožní hrát golf po celý rok. Aroeira I a II, golfové hřiště nabízejí hráčům všech úrovní stimulující a rozmanité výzvy.

Aroeira I
Toto 18-ti jamkové hřiště bylo navrženo architektem Frankem Pennink a otevřeno v roce 1973. Odborníci říkají, že je jedním z nejlepších v Evropě, hostilo portugalské Open v letech 1996 a 1997 a řadu Ladies Opens.

Aroeira II
Druhé 18-ti jamkové golfové hřiště, Aroeira II bylo otevřeno v dubnu 2000. Jeho architekt Donald Steel ho navrhl v souladu s evropskými doporučeními Tour pro budoucí portugalské Open. Jeho 18 dlouhé zelené farwaie se stáčí okolo 5 jezer a různé odpaliště na každé jamce umožňují hru pro hráče všech úrovní. Po řadu let se zde konala Qualifying School of Ladies European Tour a několik portugalských Ladies Open.

Příplatky

Snídaně:
- kontinentální 230,- Kč/den
- anglická 280,- Kč/den

Možnosti ubytování

×