800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ESTORIL EDEN

Hotel na jenom z nekrásnějších míst Evropy, na pobřeží Estorilu a Sintry se zlatými písečnými plážemi, ideální pro strávení nezapomenutelného pobytu. Na pobřeží Estoril & Sintra, s krásnými plážemi, kulturou a historií.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Av. de Sabaia 209, kvalitní hotel s výhledem na Atlantik, který se nachází v letovisku Estoril, vzdáleného asi 25 km západně od Lisabonu. Centrum Cascais je vzdálené asi 10 minut jízdy a do města Sintra je to asi 20 minut. Pláž je asi 300 metrů od hotelu a nedaleko najdete i slavné Casino Estoril. V okolí najdete také několik velmi kvalitních golfových hřišť.

Ubytování

klimatizace, telefon, televize, rádio, přípojka na internet, trezor, minibar, kuchyňský kout, koupelna s WC, balkon.

Vybavení

v hotelu je recepce, restaurace (portugalské a mezinárodní speciality), bar s krásným výhledem na oceán, snack bar, diskotéka, venkovní bazén, vyhřívaný vnitřní bazén, posilovna, sauna, vířivka, masáže, stolní tenis, 4 konferenční místnosti a několik salonků, připojení k internetu, televizní místnost, centrální trezor, parking, obchody, animační programy několikrát týdně (dle sezony).

Stravování

vlastní.

Sport a zábava

golf, vodní sporty, zátoka do Inferno, několik muzeí, nákupy, Cabo da Roca - nejzápadnější místo kontinentální Evropy, možnost návštevy Lisabonu...

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Možnosti ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

×