800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLisabon + Sintra

  • 4-denní poznávací zájezd

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis

Individuální Lisabon s organizovaným výletem do Sintry.

Poloha

Den 1: Lisabon
Přílet do Lisabonu, individuální transfer do hotelu, ubytování a individuální program.

Den 2: Lisabon (snídaně)
Volný program. Doporučujeme individuální prohlídku Lisabonu, neopomeňte navštívit nejvýznamnější místa jako především čtvrť Belém, hrad St. Jorge, z jehož hradeb se vám naskytnou krásné výhledy na celé město. Dolů z hradu sejděte úzkými uličkami čtvrti Alfama. V centru města si nenechte ujít návštěvu Arco da Rua Augusta (lisabonského Vítězného oblouku), na jehož vrchol se můžete rovněž podívat. Nevynechejte ani románskou katedrálu Sé. Během dne si odpočiňte v některé ze znamenitých kaváren. V případě zájmu můžeme zajistit organizovanou prohlídku města s průvodcem.

Den 3: Sintra, Cabo da Rocha, Cascais, Estoril (snídaně)
Po snídani vyzvednutí v hotelu (mezi 8.30-9.00 h) se vydáte na celodenní výlet (délka trvání cca 8 hod). Odjezd do Sintry - bývalého letního sídla portugalských králů, kde se zúčastníte průvodcované prohlídky paláce Pena (vstupenka zahrnutá v ceně) a poté chvíle volného času v historickém centru Sintry. Po obědě (není v ceně, lze si jej připlatit) budeete pokračovat na nejzápadnější bod pevninské Evropy - Cabo da Roca a následně se dostanete do rybářské vesnice Cascais. Cestou zpět do Lisabonu budete projíždět přímořským letoviskem Estoril.

Den 4: Lisabon (snídaně)
Po snídani check-out z hotelu a individuální transfer na letiště k odletu do Prahy.

Stravování

snídaně

Ubytování

A.S. Lisboa Hotel *** http://www.hotel-aslisboa.pt/hotel-overview.html
Lokace: v centru města, v blízkosti restaurací, kaváren a nákupů. Stanice metra „Alameda“, která po červené vede přímo z letiště a po zelené dále do historického centra přímo, vedle hotelu.
Ubytování: 75 pokojů vybavených klimatizací, trezorem, minibarem, příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, SAT TV a vysoušečem vlasů.
Zařízení hotelu: snídaňová místnost, bar.
Aktivity a zábava: ve městě.

Možnosti ubytování

Počasí

Lisabon a okolí

22°C Převážně oblačno

×