800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PESTANA PALACE

"Pestana Palace, jeden z nejlepších hotelů v Lisabonu, je 5-hvězdičkový hotel, který se nachází v paláci z 19. století v rezidenční čtvrti města Lisabonu a jeho zahrady, s různými rostlinami a subtropickými stromy, jsou klasifikovány jako ""národní Památník ""."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Pestana Palace, jeden z nejlepších hotelů v Lisabonu, je 5-hvězdičkový hotel, který se nachází v paláci z 19. století v rezidenční čtvrti města Lisabonu a jeho zahrady, s různými rostlinami a subtropickými stromy, jsou klasifikovány jako "národní Památník ".

Hotel

Hotel se nachází v Lisabonu v blízkosti nejvýznamnějších památek města, jako je Centro Cultural de Belém, Mosteiro dos Jeronimos a Centro de Congressos. Má 193 pokojů, 4 z nich jsou Royal Suites. V současnosti v budově Paláce najdeme kapli a hotelové služby (vrátný a recepce, salonky, bar a Valle Flor restaurace), malé zasedací místnosti. Výhled na řeku Tagus nebo na velké zahrady paláce si můžete vychutnat ze všech královských apartmá.

Pokoje

Pestana Palace Hotel má 176 pokojů, 13 apartmánů a 4 královská apartmá. Pokoje mají topení, klimatizaci, vlastní koupelnu s vanou a sprchovým koutem, trezor (placený), bezplatné připojení k internetu v pokojích, 24 hodinová pokojová služba, fén, kabelovou TV, balkón.

Zábava

Golf, vodní sporty, casino, jízda na koni, přístav, plavba na lodi, volejbal, bazén, lázně.

Hřiště

The Lisbon Sports Club Golf Course
The Lisbon Sports Club Golf Course se nachází přibližně 20 km od Lisabonu. Nachází se uprostřed nízkých kopců a údolí. Prvních devět jamek tohoto spíše typického skotského hřiště navrhl Hawtree & Sons. Slavnostně bylo otevřeno v roce 1962. Další jamky otvory byly přidány později a konečně v roce 1992 bylo toto par 69, 18-ti jamkové hřiště dokončeno. Podél většiny jamek se klikatí vodní příkop. Skutečnost, že zavlažováno z vlastních přírodních pramenů znamená, že fairwaye a greeny jsou vždy v perfektním stavu, a opravdu, v tomto ohledu, je hřištš považováno za jedno z nejlepších v Lisabonském regionu.

The golf course at Quinta da Marinha
"Oficiálně doporučený resort od profesionálních golfistů v Evropě" - PGA Europe.
Golfové hřiště v Quinta da Marinha má 18 jamek, 5,870 m, par 71. Navrhl ho legendární Robert Trent Jones senior, z hřiště jsou nádherné výhledy na Atlantický oceán a hory Sintra.
Oblast, Lisabon Golf Coast, získala ocenění IAGTO v roce 2007 - Nejlepší golfová oblast v Evropě.

Penha Longa
Golfové hřiště Penha Longa se zařadilo mezi 30 nejlepších golfových hřišť kontinentální Evropy. Bylo navrženo známým golfovým architektem Robertem Trentem Jr.. Spoustu adrenalinu i uklidňujících okamžiku zažijete na hřišti umístěném v jedné nejvíce inspirujících míst Portugalska. Zalesněné údolí, stín skalnatých hor a vonící stráně, to jsou největší přednosti tohoto hřiště.

Estoril Golf Course
Mezinárodně známe hřiště se nachází v blízkosti luxusních pláží letoviska Estoril asi 25 km od Lisabonu a 3 min. od centra města Estoril. Hřiště bylo navrhl Mackenzie Ross a bylo otevřeno v roce 1936.
Estoril GC je umístěn mezi eukalypty a borovicemi s výhledy na Estoril a moře.
Hřiště je náročné spíše z hlediska přesnosti ran než délky (5 262m). Dobrá úderová technika a strategie je podmínkou.

Beloura Golf Course
Je ve správě Pestana Golf. Hřiště je umístěno do zeleného podhůří pohoří Sintra. Zde slavný americký architekt Rocky Roquemore navrhl náročné hřiště, které však udělá radost golfistům všech úrovní.
Na hřišti najdeme přes 40.000 eukalyptu, dubů, borovic, maglolií, palem a mnoho jiných exotických stromů a rostlin.

Příplatky

Polopenze - 870,- Kč/den. Příplatek za green fee o víkendu.

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru

Počasí

Lisabon a okolí

23°C Jasno

×