800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BAÍA

3-hvězdičkový hotel Baia Cascais má vynikající polohu na pobřeží Estoril. Přímo v centru města, naproti pláži nabízí úchvatný výhled na záliv Cascais.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

3-hvězdičkový hotel Baia Cascais má vynikající polohu na pobřeží Estoril. Přímo v centru města, naproti pláži nabízí úchvatný výhled na záliv Cascais.

Ubytování

Hotel Baia Cascais má celkem 113 pokojů na 4 podlažích. 66 z nich má balkon s výhledem na moře s nádherným výhledem na záliv Cascais. Zbývající pokoje jsou o něco větší a nabízejí výhled na město Cascais a Sintra hory. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem, 22" televizí s plochou obrazovkou s různými mezinárodními kanály, klimatizace, vysoušeč vlasů, telefon s přímou volbou, hudba a trezor (na vyžádání).

Vybavení

Hotel po rozsáhlé rekonstrukci nabízí 113 pokojů, z nichž většina má balkon s výhledem na moře a zbytek pak výhled na město Cascais a hory Sintra. V horním patře najdete krytý, vyhřívaný (v zimě) bazén a Blue bar , kde si můžete vychutnat svůj oblíbený nápoj nebo občerstvení a při tom obdivovat výhled na záliv. V přízemí naleznete pak terasu s barem a občerstvením, stejně jako bezplatné Wi-Fi připojení k internetu a Baía Grill Restaurant. Hotel Baia Cascais má také plně vybavené konferenční místnosti pro až 200 osob, stejně jako soukromé podzemní parkoviště s kapacitou 90 aut. Nachází se v blízkosti všech místních golfových hřišť a jiných sportovních zařízení, Cascais Mariny, Sailing Clubu a pláží.

Zábava

Golf, solárium, krytý bazén, pláž, přístav, přírodní park Sintra - Cascais.

Hřiště

The Lisbon Sports Club Golf Course

The Lisbon Sports Club Golf Course se nachází cca 20 km od Lisabonu. Nachází se uprostřed nízkých kopců a údolí, první devítka tohoto poněkud typického skotského hřiště, navrženého Hawtree & Sons, bylo slavnostně otevřeno v roce 1962. V roce 1992 pak bylo dokončeno 18-ti jamkové hřiště par 69 v délce 5261 metrů. Podél většiny jamek probíhá vodní příkop a i když je hřiště poměrně krátké, nachází se v krásné přírodě a každá jamka je výzvou. Skutečnost, že hřiště je zavlažováno z vlastních přírodních pramenů znamená, že fairwaye a greeny jsou vždy v top stavu a je považováno za jedno z nejlepších v regionu Lisabonu. Kolem hřiště je "Serra da Carregueirra", oblast bohatá na krásné a husté lesy. Divoké květiny, mnoho druhů stromů, například eukalyptus, dub, zlatý déšť, malé volně žijící zvířata, králíky, ještěrky, ptáky, koroptve, to vše přispívá k pohodě na hřišti. A konečně, celková neexistence jakékoliv nemovitosti na hranici hřiště dává výjimečný klid s čímž se nesetkáte na žádném jiném hřišti v regionu.

The golf course at Quinta da Marinha

"Resort je oficiálně doporučený asociací profesionálních golfistů Evropy" - PGA Evropy.
Golfové hřiště v Quinta da Marinha má 18 jamek s 5,870 m. Navržené legendárním Robertem Trentem Jonesem seniorem, hřiště par 71 má nádherný výhled na Atlantický oceán a hory Sintra.
Oblast, Lisabon Golf Coast, získala cenu v roce 2007 IAGTO - nejlépší golfová oblast v Evropě.

Penha Longa

Golfové hřiště Penha Longa se zařadilo mezi 30 nejlepších golfových hřišť kontinentální Evropy. Bylo navrženo známým golfovým architektem Robertem Trentem Jr.. Spoustu adrenalinu i uklidňujících okamžiku zažijete na hřišti umístěném v jedné nejvíce inspirujících míst Portugalska. Zalesněné údolí, stín skalnatých hor a vonící stráně, to jsou největší přednosti tohoto hřiště.

Estoril Golf Course

Mezinárodně známe hřiště se nachází v blízkosti luxusních pláží letoviska Estoril asi 25 km od Lisabonu a 3 min. od centra města Estoril. Hřiště bylo navrhl Mackenzie Ross a bylo otevřeno v roce 1936. Estoril GC je umístěn mezi eukalypty a borovicemi s výhledy na Estoril a moře. Hřiště je náročné spíše z hlediska přesnosti ran než délky (5 262m). Dobrá úderová technika a strategie je podmínkou.

Beloura Golf Course

Je ve správě Pestana Golf. Hřiště je umístěno do zeleného podhůří pohoří Sintra. Zde slavný americký architekt Rocky Roquemore navrhl náročné hřiště, které však udělá radost golfistům všech úrovní. Na hřišti najdeme přes 40.000 eukalyptu, dubů, borovic, maglolií, palem a mnoho jiných exotických stromů a rostlin.

Příplatky

Pronájem auta na 5 dní - již od 153,-€ skupina A - Seat Ibiza nebo podobné.
Pronájem auta na 7 dní - již od 175,-€ skupina A - Seat Ibiza nebo podobné.
Green fee o víkendu - +550,- Kč.
Polopenze - 540,- Kč/osoba/den.

Počasí

Lisabon a okolí

22°C Převážně oblačno

×