800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PESTANA CIDADELA CASCAIS

  • Hotel se nachází v centru města Cascais
  • V blízkosti golfového hřiště

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Hotel

Je to jedinečné místo, kde se historie potkává se současností, některé pokoje jsou dramaticky zasazeny do bývalých kasáren, zatímco z jiných si můžete vychutnat nádherný výhled na moře.Pousada de Cascais - Cidadela Historic Hotel & Art District, je svět sám o sobě s restauracemi, bary, venkovním a krytým bazénem, wellness centrem, business centrem. Všechny pokoje mají klimatizaci, LCD televize, wi-fi, trezor, župany a mnoho dalších. The Pousada se nachází v blízkosti centra města Cascais, pláže, nákupní zóny, parky a muzea. Nedaleko je Casino v Estorilu, surfařský ráj u Guincho a i hlavní město Portugalska, Lisbon.The Pousada de Cascais je členem "The Leading Hotels of the World".

Hřiště

The Lisbon Sports Club Golf Course
The Lisbon Sports Club Golf Course se nachází přibližně 20 km od Lisabonu. Nachází se uprostřed nízkých kopců a údolí. Prvních devět jamek tohoto spíše typického skotského hřiště navrhl Hawtree & Sons. Slavnostně bylo otevřeno v roce 1962. Další jamky byly přidány později a konečně v roce 1992 bylo toto par 69, 18-ti jamkové hřiště dokončeno. Podél většiny jamek se klikatí vodní příkop. Skutečnost, že je zavlažováno z vlastních přírodních pramenů znamená, že fairwaye a greeny jsou vždy v perfektním stavu, a opravdu, v tomto ohledu, je hřištš považováno za jedno z nejlepších v Lisabonském regionu.

The golf course at Quinta da Marinha
"Oficiálně doporučený resort od profesionálních golfistů v Evropě" - PGA Europe Golfové hřiště v Quinta da Marinha má 18 jamek, 5,870 m, par 71. Navrhl ho legendární Robert Trent Jones senior, z hřiště jsou nádherné výhledy na Atlantický oceán a hory Sintra. Oblast, Lisabon Golf Coast, získala ocenění IAGTO v roce 2007 - Nejlepší golfová oblast v Evropě.

Penha Longa
Golfové hřiště Penha Longa se zařadilo mezi 30 nejlepších golfových hřišť kontinentální Evropy. Bylo navrženo známým golfovým architektem Robertem Trentem Jr.. Spoustu adrenalinu i uklidňujících okamžiku zažijete na hřišti umístěném v jedné nejvíce inspirujících míst Portugalska. Zalesněné údolí, stín skalnatých hor a vonící stráně, to jsou největší přednosti tohoto hřiště.

Estoril Golf Course
Mezinárodně známe hřiště se nachází v blízkosti luxusních pláží letoviska Estoril asi 25 km od Lisabonu a 3 min. od centra města Estoril. Hřiště bylo navrhl Mackenzie Ross a bylo otevřeno v roce 1936.
Estoril GC je umístěn mezi eukalypty a borovicemi s výhledy na Estoril a moře.
Hřiště je náročné spíše z hlediska přesnosti ran než délky (5 262m). Dobrá úderová technika a strategie je podmínkou.

Beloura Golf Course
Je ve správě Pestana Golf. Hřiště je umístěno do zeleného podhůří pohoří Sintra. Zde slavný americký architekt Rocky Roquemore navrhl náročné hřiště, které však udělá radost golfistům všech úrovní.
Na hřišti najdeme přes 40.000 eukalyptu, dubů, borovic, maglolií, palem a mnoho jiných exotických stromů a rostlin.

Pokoje

Hotel má celkem 126 pokojů včetně 18 apartmá. Tento hotel v Cascais nabízí širokou škálu pokojů, některé s výhledem na moře / Marina, jiné s výhledem na náměstí a některé s téměř přímým vstupem do wellness centra. Všechny  jsou zařízené v moderním, minimalistickém stylu.

Poloha

Cidadela Historic Hotel & Art District se nachází ve zdech historické pevnosti ze 16. století Citadela Cascais, v centru města Cascais.

Zábava

Fitness, lázně, bazén, golf, Lisabon, Estoril, západní pobřeží.

Příplatky

Polopenze  - 830,- Kč/denPříplatek za green fee o víkendu

Počasí

Lisabon a okolí

18°C Slabý déšť

×