800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PESTANA SINTRA GOLF

  • Moderně a dobře vybavený hotel

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Pestana Sintra Golf se nachází 5 km od města Sintra, 25 km od města Lisabonu a 35 km od mezinárodního letiště v Lisabonu. Nachází se na úpatí horského hřebene, tento hotel leží v Quinta da Beloura, luxusní rezidenční čtvrti s 18-ti jamkovým golfovým hřištěm navrženým Rocky Rockmorem, obklopeném eukalipty, duby, borovicemi, magnóliemi, palmami a olivovníky, mezi jinými druhy exotických stromů a vegetace, které vytvářejí nádhernou krajinu.

Ubytování

Pestana Sintra Golf má 81 pokojů a 56 apartmá.

VLASTNOSTI-připojení k internetu (placené), centrální vytápění, klimatizace, trezor, kuchyňský kout, nekuřácké pokoje, pokoje pro zákazníka s omezenou schopností pohybu, vysoušeč vlasů, kabelová TV, zařízený balkon.

Vybavení

Pestana Sintra Golf je jedním z nejmodernějších a dobře vybaveným hotelem ve městě Sintra. Pokud nejste milovníci golfu, můžete si vždy vybrat strávit skvělý den v úžasných hotelových lázních, kde budete mít širokou škálu služeb pro vaše pohodlí, od luxusních masáží přes saunu, jacuzzi nebo turecké lázně . V tomto 4-hvězdičkovém hotelu, můžete také relaxovat u bazénu, užít si plně vybavenou posilovnu, nebo vyzkoušet některé z nejlepších jídel v "Mourisco" restauraci, která kromě tradiční portugalské kuchyně, nabízí i mezinárodní jídla.

1
1
1
1

Zábava

Golf, golf academy, putting green, tenis, turkish bath, gym, spa, bazén ...

Hřiště

The Lisbon Sports Club Golf Course

The Lisbon Sports Club Golf Course se nachází přibližně 20 km od Lisabonu. Nachází se uprostřed nízkých kopců a údolí. Prvních devět jamek tohoto spíše typického skotského hřiště navrhl Hawtree & Sons. Slavnostně bylo otevřeno v roce 1962. Další jamky otvory byly přidány později a konečně v roce 1992 bylo toto par 69, 18-ti jamkové hřiště dokončeno. Podél většiny jamek se klikatí vodní příkop. Skutečnost, že zavlažováno z vlastních přírodních pramenů znamená, že fairwaye a greeny jsou vždy v perfektním stavu, a opravdu, v tomto ohledu, je hřištš považováno za jedno z nejlepších v Lisabonském regionu.

The golf course at Quinta da Marinha

"Oficiálně doporučený resort od profesionálních golfistů v Evropě" - PGA Europe.
Golfové hřiště v Quinta da Marinha má 18 jamek, 5,870 m, par 71. Navrhl ho legendární Robert Trent Jones senior, z hřiště jsou nádherné výhledy na Atlantický oceán a hory Sintra.
Oblast, Lisabon Golf Coast, získala ocenění IAGTO v roce 2007 - Nejlepší golfová oblast v Evropě.

Penha Longa

Golfové hřiště Penha Longa se zařadilo mezi 30 nejlepších golfových hřišť kontinentální Evropy. Bylo navrženo známým golfovým architektem Robertem Trentem Jr.. Spoustu adrenalinu i uklidňujících okamžiku zažijete na hřišti umístěném v jedné nejvíce inspirujících míst Portugalska. Zalesněné údolí, stín skalnatých hor a vonící stráně, to jsou největší přednosti tohoto hřiště.

Estoril Golf Course

Mezinárodně známe hřiště se nachází v blízkosti luxusních pláží letoviska Estoril asi 25 km od Lisabonu a 3 min. od centra města Estoril. Hřiště bylo navrhl Mackenzie Ross a bylo otevřeno v roce 1936.
Estoril GC je umístěn mezi eukalypty a borovicemi s výhledy na Estoril a moře.
Hřiště je náročné spíše z hlediska přesnosti ran než délky (5 262m). Dobrá úderová technika a strategie je podmínkou.

Beloura Golf Course

Je ve správě Pestana Golf. Hřiště je umístěno do zeleného podhůří pohoří Sintra. Zde slavný americký architekt Rocky Roquemore navrhl náročné hřiště, které však udělá radost golfistům všech úrovní.
Na hřišti najdeme přes 40.000 eukalyptu, dubů, borovic, maglolií, palem a mnoho jiných exotických stromů a rostlin.

Příplatky

Polopenze - 750,- Kč/den.
Extra Green fee - Pestana Beloura Golf - 990,- Kč.
Příplatek za green fee o víkendu.
Pronájem auta na 7 dní - již od 175,-€ skupina A - Seat Ibiza nebo podobné.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 5 km
vzdálenost od Letiště: 35 km
Nákupní možnosti: 1 km

Počasí

Lisabon a okolí

14°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL PESTANA CASCAIS

HOTEL PESTANA CASCAIS

Portugalsko, Lisabon a okolí, Pobřeží

Cena od: 6 190 Kč

Pro skupinu:

×