Portugalsko | Madeira | Camara de Lobos

ORCA PRAIA

  Přidat k oblíbeným

  Hodnocení našich klientů

  út 1.9.2015
  "Nezapomenutelná dovolená"
  10
  Nádhera! Sem se chci ještě někdy vrátit!
  10
  "Poloha a pláž"
  "Hotel leží přímo na pláži. Ze všech pokojů neskutečný výhled na oceán.Pláž se sopečným pískem, při přílivu a větších vlnách více oblázků.Ale koupání v oceánu je sám o sobě nezapomenutelný zážitek. U hotelu ještě bazén, lehátka, plážový bar. Nad hotelem autobusová zastávka do Funchalu, lístky lze zakoupit na recepci."
  10
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "Není třeba komentáře,fotografie hotelu nelžou. "
  10
  "Služby a personál"
  "Personál na recepci, v jídelně vždy příjemný, usměvavý, bez problémů kdykoliv pomohou. Pokoje čisté, denně uklizeno, denně čisté ručníky."
  10
  "Zábava, sport, strava"
  "Oceán je zábava sama o sobě. Kdo má potřebu si zaběhat, pod hotelem vede krásná promenáda.Půjčili jsme si na týden auto, takže jsme procestovali celý ostrov. Večer po celodenních túrách nám stačilo posezení na balkóně při dobrém vínu a poslechu oceánu.Snídaně a večeře pestré, chutné."
  so 1.6.2013
  "Nádherná dovolená na Madeiře v hotelu Orca Praia"
  10
  Do hotelu jezdí především německá a francouzská klientela a tak veškeré služby jsou na špičkové úrovni. Jezdí sem především starší generace. Mladší turisté jsou především z řad českých klientů. Hotel má opravdu příjemnou atmosféru, člověk odtuď opravdu nechce odjet. A ten kouzelný výhled z pokoje, oceán a nic než oceán, ráno na pláži pár rybářů, občas projede nějaká lodička. Opravdový sen. Hotel celkově by si zasloužil i 4*, ale pocitově si zaslouží 6*! Ze všeho v hotelu je klient absolutně nadšen. Madeira je perlou Atlantiku a Orca praia je perlou madeirských hotelů dostupných pro českou klientelou. Hotel můžu s klidným srdcem doporučit úplně každému.
  10
  "Poloha a pláž"
  "Hotel leží přímo na pláži, což je jeho neskutečná výhoda oproti jiným hotelům ve Funchalu. Přímo na pláži leží de factp jen 5* hotely, které nejsou nabízeny českými CK. Hotel Orca Praia leží na okraji Funchalu a dva kilometry od rybářského městečka Camara de Lobos, do kterého vede krásná pobřežní promenáda. Nejbližší možnost nákupu je v Camara de Lobos a ve Funchalu asi 15 minut pěšky. Do centra hlavního města jezdí každý den zdarma hotelový minibus (mimo sobotu a neděli). DO centra se dá také dostat místním autobusem, který jezdí co půl hodiny a lístek je možno si koupit přímo na recepci v hotelu. Pláž hotelu odpovídá madeirským podmínkám. Je pokrytá černým pískem sopečného původu a přímo navazuje na pláž Praia Formosa. Písek střídají oblázky a kameny. Plážové vybavení se na pláži nevyskytuje. Hotel leží v klidné oblasti, a tak není okolí hotelu tak přeplněné jako v hotelové části Funchalu."
  10
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "Celý hotel prošel v roce 2009 rekonstrukcí a je to znát. Vybavení je stále velice pěkné. Především koupelny jsou stále ve výborné kondici. Vše absolutně čísté. Povlečení bez jakékoli skvrny a protržení. Ručníky voňavé a k nerozeznání od nových. Úklid pokoje probíhá každý den a poradí si i s Vašim nepořádkem, např. poskládáním oblečení i do různých ozdobných útvarů. Z celého hotelu a z každého pokoje je nádherný výhled na Atlantický oceán. Hotel má celkem 10 pater a recepce se nachází v patře prvním. Vybavení recepce a jídelny je opět velmi čisté, decentní a elegantní. Hotelové pokoje jsou velice prostorné stejně jako samotné balkony, pouze pokoje ve spodní části hotelu mají menší balkony."
  10
  "Služby a personál"
  "Služby a personál jsou jednoznačně nejsilnější stránkou hotelu Orca Praia. S tak výborným a profesionálním a zároveň osobním přístupem personálu jsem se ještě nesetkala a myslím, že jej bude těžké překonat. Paní na recepční vyhoví absolutně ve všem a vždy s úsměvem na tváři. Mluví anglicky, francouzsky, německy a portugalsky samozřejmě. Stejně tak celý personál. Personál v jídelně absoutně bezchybný. Váží si Vás, snesou Vám modré z nebe, chovají se k Vám jako ke vzácným hostům. Personál hotelu doladil celou atmosféru hotelu, kde jsme se cítili tak krásně, že se nám opravdu nechtělo domů. Hotel nabízí také wellness centrum, které jsme ale nevyzkoušeli, neboť jsme objevovali spíše krásy Madeiry."
  10
  "Zábava, sport, strava"
  "Součástí hotelu je také bazeném ležící pod hotelem, ke kterému vede procházka rozkvetlou hotelovou zahradou plnou rostlin typických pro Madeiru. U bazénu je Snack bar, kde se konají také večerní programy jako např. tradiční madeirský večer, Magic Show, komorní koncert místní skupiny atd. Každý večer je zde také Poncha party s tradičními drinky. Strava v hotelu je také výborná. Snídaně bývají víceméně stejné s malými obměnami, ale večeře jsou každý den jiné. Jídlo je zde velice chutné. Pití se k večeři v rámci polopenze platí a je poměrně drahé. Polopenzi si klienti mohou dokoupit také přímo na místě."
  pá 1.6.2012
  "Krásná dovolená"
  10
  Dovolená v krásném hotelu a překrásné přírodě, doporučuji všem.
  10
  "Poloha a pláž"
  "Poloha hotelu je v klidné části a doporučuji všem co májí rádi klid a pohodu. Pláž v dosahu hotelu."
  10
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "Hotel na vysoké úrovni"
  10
  "Služby a personál"
  "Personál je příjemný a služby dostačující"
  10
  "Zábava, sport, strava"
  "Výborná a rozmanitá strava, každý si vybere"
  so 1.10.2011
  "Velece příjemný pobyt"
  10
  Naprosto jsme byli spokojeni.
  10
  "Poloha a pláž"
  "Hotel "přilepený na skále" s vlastním bazenem a přístupem na pláž. Pláž je černá z lávového písku v daných podmínkách výborná. Moře v době naší návštěvy bylo neklidné, tak že přístup do vody byl stížený."
  10
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "Hotelu a úrovni vybavení se nedá nic vytknout, snad jen chbějící klimatizace."
  10
  "Služby a personál"
  "Personálu se rovněž nadá nic vytknout. "
  10
  "Zábava, sport, strava"
  "Se stravou jsme byli spokojeni. Nabídka jídel byla veliká a chutná."
  st 1.7.2009
  "Příjemné prostředí,milí lidé krásná,zelená příroda,to jsou mé zážitky z dovolené na Madeiře.Bohužel jsme měly se sestrou smůlu na medúzy,které nás požahaly.I tak hotel vřele doporučuji."
  8
  Pro milovníky turistiky a výletů super.
  8
  "Poloha a pláž"
  "Velmi jednoduchá doprava do centra a odtud rozmanité výlety."
  8
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "Výborné,dostačující"
  8
  "Služby a personál"
  "Spokojenost"
  8
  "Zábava, sport, strava"
  "Spokojenost"
  ne 1.6.2008
  "Krásná dovolená"
  9
  Jen ten nejlepší.Určitě se vrátíme .Madeira balzám na tělo i duši.
  10
  "Poloha a pláž"
  "Klidný hotel asi km od Funschalu,pláž píčitá přímo u hotelu /černý lávový písek/"
  8
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "dvoulůžkové velké pokoje s balkonem a příslušenstvím"
  8
  "Služby a personál"
  "Ochotný a slušný"
  10
  "Zábava, sport, strava"
  "Strava výborná,mněli jsme snídaně a někdy jsme si doplatili večeři"
  st 1.4.2009
  "SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
  10
  velmi dobrý, chystáme se tam znovu a na delší čas.
  10
  "Poloha a pláž"
  "dobrý přístup, pláž černý písek"
  10
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "perfektní"
  10
  "Služby a personál"
  "velmi ochotný"
  10
  "Zábava, sport, strava"
  "strava výborna, polopenze, švédské stoly"
  po 1.6.2009
  "Madeira"
  7.5
  Pěkný hotel,krásné moře a služby i kychyně dobrá.Nádherný ostrov a krásná příroda,stojí za to vidět.
  8
  "Poloha a pláž"
  "Funchal"
  6
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "dobré"
  10
  "Služby a personál"
  "dobré"
  6
  "Zábava, sport, strava"
  "strava dobrá,sport a zábava není "

  TripAdvisor

  Přidejte Vaše vlastní hodnocení

  Měsíc
  Rok

  Vložte obrázek nebo kliknutím vyberte soubor, který chcete nahrát.

  Pole označená hvězdičkou *musí být vyplněna