800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyGOLDEN RESIDENCE - pro seniory 55+

  • Oblázková pláž cca 700 m
  • Bezbariérový hotel

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

“Exkluzivní hotel s úžasným výhledem na oceán a vynikajícími službami.” Exkluzivní bezbariérový hotel najdete v západní části města Funchal přímo na promenádě, která ho spojuje rybářskou vesničkou Camara de Lobos. Hotel je umístěn na útesu nad oceánem, pod nímž se nacházejí přírodní bazény Doca do Cavacas a má krásný výhled na útes Cabo Girao a největší pláž ostrova Praia Formosa. Hotel vyniká atraktivní polohou na útesu, úžasným výhledem na oceán, vynikajícími službami, delikatesní kuchyní, širokou nabídkou masáží a wellness programů, což zaručí maximálně příjemně strávenou dovolenou na ostrově. Centrum města kam se dostanete pěknou procházkou, je vzdálené cca 3 km. Možnost také využít veřejnou dopravu, která je nedaleko hotelu. (jedna jízda 1,35 Eur, celodenní jízdenka 5 Eur). Hotel je cca 700 m od pláže a cca 300 m od moderního obchodního centra Madeira Forum. Město Funchal nabízí širokou škálu volnočasových aktivit – vodní sporty, možnosti nakupování, restaurace bary, noční život.

Ubytování

dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou a WC, kabelová a SAT-TV, telefon, klimatizace, trezor (za poplatek), minibar, vysoušeč vlasů. V pokojích je zdarma připojení k internetu pomocí kabelu, který je k dispozici na recepci. Možnost a cena za přistýlku na vyžádání.

Vybavení

cca 700 m od oblázkové pláže a cca 200 m po schodech na útesy pod hotelem
vstupní hala s recepcí
Wifi ve společných prostorách hotelu zdarma
restaurace, lobby bar, bar u bazénu
2 vyhřívané sladkovodní bazény – vnitřní a venkovní (slunečníky a lehátka k dispozici)
kadeřnictví
fitness centrum, SPA, služby centra Golden Spa (tradiční i nejnovější způsoby terapií – nejširší nabídka na ostrově
konferenční místnost, TV místnost, prostorná knihovna, malířský koutek
rozsáhlé zahrady
vodní sporty
možnosti nakupování

Stravování

polopenze - formou bufetu včetně nápojů*. Stravování se podává formou bufetu v restauraci Golden Flavours, která podává pokrmy regionální a mezinárodní kuchyně. *Nápoje v polopenzi, příp. plné penzi: 
½ lahve domácího vína, nebo ½ l minerální vody nebo 2 piva, nebo 2 nealko nápoje – na osobu / pobyt.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km
Nákupní možnosti: 300 m

Počasí

Funchal

24°C Polojasno

×