800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CHOUPANA HILLS

Hotel je zasazen do nádherné zahrady o celkové rozloze 8 hektarů na kopci nad Funchalem. Můžete si tu vychutnávat neopakovatelné panoramatické výhledy na celé město, Atlantský oceán a okolní přírodu. Centrum Funchalu je vzdáleno cca 8 km. Hotelový bus do centra Funchalu zdarma.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Choupana Hills je zasazen do nádherné zahrady o celkové rozloze 8 hektarů na kopci nad Funchalem. Můžete si tu vychutnávat neopakovatelné panoramatické výhledy na celé město, Atlantský oceán a okolní přírodu. Centrum Funchalu je vzdáleno cca 8 km. Hotelový bus do centra Funchalu zdarma.

Vybavení

Komplex Choupana Hills je velmi luxusně designově zařízen, má vstupní halu s recepcí, restauraci, bar, spa centrum, vnitřní bazén, knihovnu. V zahradě bazén, terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.

Pokoje

Pokoje jsou umístěny v několika bungalovech, které jsou postaveny terasovitě v kopci a obklopeny nádhernou zahradou. Možnost knihování pokojů s výhledem do zahrady, na oceán, k dispozici suity a rodinné pokoje. Všechny pokoje jsou luxusně vybaveny, mají koupelnu s odděleným WC (vysoušeč vlasů), TV/sat., připojení na internet (za poplatek), trezor (za poplatek), telefon, kávovar, nádhernou velkou terasu s lehátky. Suity mají navíc DVD a hi-fi systém, na terase vyhřívanou jacuzzi.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře a la carte ve vyhlášené hotelové restauraci.

Náš názor

Jeden z nejluxusnějších hotelů na ostrově s neopakovatelnou atmosférou je citlivě zasazen do okolní přírody. Přímo hotelovým komplexem protéká leváda. Doporučujeme pro romantickou a klidnou dovolenou se špičkovými službami. Hotelová restaurace patří mezi nejvyhlášenější na Madeiře. Zaručujeme dovolenou bez kompromisů.

Pláž

Nejbližší koupání na veřejných koupalištích ve Funchalu cca 8 km.

Sportovní nabídka

Fitness. Cca 3 km od hotelu golfové hřiště, v blízkém okolí jedinečné podmínky pro turistiku.

Děti

Dětská postýlka zdarma, hlídání dětí.

Zvláštnosti

Doporučujeme kombinaci hotelů Choupana Hills a CS Madeira Atlantic Resort & Sea SPA. Můžete tak prožít několik dnů v klidné oblasti obklopeni nádhernou přírodou a zbytek pobytu naopak v blízkosti centra hlavního města Funchal se spoustou zajímavostí.

Karty

VISA, EC/MC, AMEX, Maestro.

Web

http://www.choupanahills.com

Wellness

Nádherné spa, kde můžete zdarma využít saunu, hammam, vnitřní vyhřívaný bazén a jacuzzi. Masáže, salon krásy a řada léčebných a relaxačních procedur za poplatek.

Internet

Počítač s připojením na internet na recepci nebo ve veřejných prostorách hotelu zdarma. Kabelové připojení na pokoji za poplatek. Zóna WiFi v prostorách recepce zdarma.

Počasí

Funchal

23°C Polojasno

×