800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PESTANA GARDENS

Velmi kvalitní hotel s dobrou polohou přímo u pláže, vhodný pro rodiny s dětmi. Z hotelu je krásný výhled na útes Cabo Girao.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Přímo u kamenité pláže v klidném prostředí asi 4 km od Funchalu – pravidelné spojení hotelovým autobusem zdarma. Po pobřežní promenádě možno dojít pěšky do centra.

Ubytování

Apartmá s oddělenou ložnicí mají koupelnu/ WC (vysoušeč vlasů), telefon, TV, trezor (za poplatek), kuchyňku (lednička, sporák, toastovač, základní nádobí), balkon s výhledem na moře. Maximální obsazenost: 4 dospělí, 3 dospělí + 1 dítě, 2 dospělí + 2 děti.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, bazén, slunečníky a lehátka za poplatek. Pro děti: Oddělená část bazénu pro děti, dětská postýlka do 2 let zdarma. Pro handicapované: Bezbariérový pohyb v celém areálu hotelu včetně přístupu do bazénu. Hotel ovšem nedisponuje speciálně upravenými pokoji.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo menu.

Sport a zábava

Stolní tenis, biliár, fitness centrum, sauna, jacuzzi. Tělocvična k dispozici v sousedním hotelu Pestana Bay. Možnost golfu na hřištích Palheiro Golf (cca 15 km) nebo Santo da Serra Golf. Zábava: Bary, restaurace, diskotéky v centru města Funchal.

Pláž

Přímo u hotelu se nachází kamenitá pláž Praia Formosa, na kterou navazuje písečná pláž (tmavý vulkanický písek).

Náš názor

Velmi kvalitní hotel s dobrou polohou přímo u pláže, vhodný pro rodiny s dětmi. Z hotelu je krásný výhled na útes Cabo Girao.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Funchal

22°C Skoro jasno

×