800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PESTANA MIRAMAR

Dva sousedící hotely (s hotelem Pestana Village 4*) leží v ideální poloze cca 10 minut chůze od centra Funchalu. V blízkosti hotelu se nachází řada obchodů a restaurací.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Dva sousedící hotely leží Pestana Miramar v ideální poloze cca 10 minut chůze od centra Funchalu. V blízkosti hotelů se nachází řada obchodů a restaurací.

Vybavení

Klienti mohou využívat služeb obou komplexů. Hotel Miramar ve stylu venkovského paláce byl otevřen již v roce 1924. Z hotelu Village jsou krásné výhledy na oceán. Oba hotely jsou obklopeny nádhernou zahradou o rozloze 5 000 m2. Hotel svým hostům nabízí prohlídky zahrady s výkladem. Každý hotel má svou vstupní halu s recepcí. Dále je hostům k dispozici několik barů, restaurací, pizzerie, barbecue, obchod, kadeřnictví, salon krásy, masáže, dva venkovní bazény, terasy s lehátky zdarma a slunečníky (za poplatek), bary u bazénu, vnitřní vyhřívaný bazén.

1
1

Pokoje

Studia v hotelu Village mají koupelnu/WC, TV/sat., trezor (za poplatek), telefon, vybavený kuchyňský kout, kávovar a balkon. Studia superior v hotelu Miramar mají stejné vybavení, ale jsou luxusněji zařízena a mají individuální klimatizaci. Suity nemají kuchyňský kout.

Zábava

Večerní živá hudba.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu.

Náš názor

Tyto dva luxusní hotely mají svou neopakovatelnou atmosféru v typickém madeirském stylu. Doporučujeme klientům vyhledávajícím kvalitní služby, krásnou zahradu a blízkost centra Funchalu.

Pláž

Možnost využití přímého vstupu ze schůdků do moře u hotelu Carlton Madeira (vzdálen cca 100 m).

Sportovní nabídka

Zdarma fitness, sauna, jacuzzi, pára, velké šachy v zahradě. Dvě golfová hřiště vzdálená 30 minut autem od hotelů.

Děti

Dětský bazén, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

Zvláštnosti

Madeirský koláč a víno při příjezdu pro novomanžele na svatební cestě.

Karty

VISA, EC/MC, AMEX, Maestro.

Web

http://www.pestana.com

Internet

Počítač s připojením na internet v prostorách recepce za poplatek.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km

Počasí

Funchal

22°C Převážně oblačno

×