800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PORTO MARE & EDEN MAR

Krásný hotelový komplex Vila Porto Mare Resort pouhých 100 m od oceánu, vedle parku a koupaliště Lido, u pobřežní promenády, zastávka busu cca 100 m od hotelu, v okolí restaurace, kavárny, bary.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Krásný hotelový komplex Vila Porto Mare Resort pouhých 100 m od oceánu, vedle parku a koupaliště Lido, u pobřežní promenády, zastávka busu cca 100 m od hotelu, v okolí restaurace, kavárny, bary.

Ubytování

Eden Mar: prostorná hezky zařízená klimatizovaná 2lůžková studia s možností 1 přistýlky s koupelnou a soc. zařízením, vysoušečem vlasů, TV, telefonem, trezorem (za poplatek), vybavením na přípravu kávy/čaje, kuchyňským koutem, balkonem nebo terasou. V suite navíc prostorná hala, lounge, balkon nebo terasa s výhledem na oceán, zahradu a bazén. Porto Mare: komfortní prostorné klimatizované 2lůžkové pokoje s koupelnou a soc. zařízením, vysoušečem vlasů, SAT/TV, tre zorem (za poplatek), balkonem nebo terasou. Studia superior mají navíc balkon nebo terasu s výhledem na oceán, zahradu a bazén.

Vybavení

hotely Eden Mar a Porto Mare jsou součástí komplexu Vila Porto Mare Resort v nádherné rozlehlé subtropické zahradě, vzájemně propojené, klienti jednotlivých hotelů mohou využívat všech částí komplexu – excelentního spa centra, četných restaurací a barů. 4 restaurace, 6 barů, herna, čítárna a TV koutek, 4 konferenční místnosti, 3 venkovní bazény, 2 vnitřní vyhřívané bazény, dětský bazén; každý večer živá hudba. Služby za poplatek: služby spa a fi tness centra: masáže, různé druhy relaxačních a zkrášlujících terapií, squash, tenis, aerobic, stolní tenis, minigolf, petanque. Pro děti: dětský bazén, dětské hřiště, hlídání dětí (za poplatek).

7000

Stravování

Snídaně: bufetové, večeře: bufetové za příplatek.

Pláž

100 m od oceánu.

Náš názor

Velice příjemný komfortní hotelový komplex s překrásnou zahradou, vysokou kvalitou služeb, ideální polohou u koupaliště Lido, pobřežní promenády vybízející ke každovečerním procházkám, s velmi dobrou dostupností do centra – vhodné pro klienty všech věkových kategorií, rodiny s dětmi. Doporučujeme včasnou rezervaci!

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Funchal

22°C Polojasno

×