Portugalsko | Madeira | Machico

DOM PEDRO MADEIRA

Přidat k oblíbeným

Hodnocení našich klientů

út 1.10.2013
"Nádherná podzimní dovolená na zeleném ostrově Madeira"
10
Madeira je nezapomenutelný zážitek - zelený ostrov plný nádherných scenérií, které spatříte zvláště na kopcích severu ostrova, kde se Vám naskýtají překrásné pohledy na blankytné moře.
10
"Poloha a pláž"
"Hotelový areál je vystavěný v mírném svahu v zahradě přímo nad zálivem cca 150 metrů od centra městečka Machico. Hotel se nachází přímo nad zálivem s dlouhou oblázkovou a kamenitou pláží, na které je umístěné molo s možností vstupu do moře po žebřících. Na druhém konci zálivu, cca 400 metrů od hotelu je nově vybudovaná umělá písečná pláž. Hotel ze západní strany kryje vysoká hora, za níž se nachází letiště, odkud startují letadla a máte možnost filmovat jejich nádherné vzlety. Hluk zde ale žádný nepozorujete, neboť je letiště situováno za horou."
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"V hotelu najdete standardně recepci s velmi pěkným posezením, výtahy, restauraci, piano bar, bar u bazénu, venkovní bazén se slanou vodou, terasu na opalování se slunečníky a dětský bazén. Byl nám přidělen dvoulůžkový pokoj v 9. patře s nádherným výhledem na moře, pokoje jsou vybaveny koupelnou, vysoušečem vlasů, WC, telefonem, TV-SAT a trezorem. "
10
"Služby a personál"
"Služby hotelu na vysoké úrovni, denně uklizeno, personál vstřícný, ochotný. Stravování jsme měli formou all inclusive, zahrnující plnou penzi formou bufetu, lehké občerstvení i během dne - dopoledne i odpoledne včetně zmrzliny, nealkoholické a alkoholické nápoje v širokém výběru. Výběr stravy dostatečný, vynikající výběr v rybích specialitách."
10
"Zábava, sport, strava"
"Plážový volejbal, badminton, tenis, půjčovna kol, stolní tenis, kulečník, vodní sporty (kajak, windsurfing), hodinová lekce potápění v bazénu pro klienty s all inclusive zdarma. Hotel pořádá zábavné a tématické večery v piano baru. Široká je nabídka zájezdů po Madeiře, ale nejlepší je vypůjčit si automobil. My jsme si ho půjčili na 3 dny a projezdili jsme Madeiru křížem krážem."
so 1.10.2011
"Pohodová dovolená"
6
Velmi příjemná a krásná dovolená. Klidně bych jela znova. Opravdu jen strava byla příšerná a studená. Ale ve Funchalu a Madeira centru byl McDonald - záchrana pro nás a jak jsme se přesvědčili i pro jiné z našeho hotelu.
"Poloha a pláž"
"Poloha Machica i hotelu ideální pokud nestojíte o davy turistů. Pláž super, malá, ale čistá. "
"Hotel a úroveň vybavení"
"Hotel poskytuje pokoje s krásným výhledem na moře. Je čistý. vybavenost pokojů je dostačující. Nikdo nejede za televizí apod. "
"Služby a personál"
"Vždy ochotný, ale držící si odstup. "
6
"Zábava, sport, strava"
"Zábavu si najde každý kdo jede na Madeiru...počínaje vodou, konče lezením po skalách. Strava - bohužel jediné veliké mínus - hrůza a k tomu studená. Myslím že poctivé by bylo toto hodnocení rozdělit. Zábava na výbornou.................strava noční můra. "
so 1.5.2010
"Super hotel i okolí"
10
Hotel předčil moje očekávání,byla jsem naprosto spokojená se všemi nabízenými službami.Pokud se někdy na Madeiru vrátím,tak pouze do tohoto hotelu.
10
"Poloha a pláž"
"Poloha hotelu je ideální,jak na vycházky po okolí,tak i pro celodenní výlety po ostrově.Pláž je maličká,ale čistá a upravená."
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Hotel si plně zaslouží 4 hvězdičky."
10
"Služby a personál"
"Personál nikam nespěchá,ale i Vy jste na dovolené."
10
"Zábava, sport, strava"
"Každý večer hraje živá hudba.Strava je pestrá a kdo má rád ryby,tak si je zde plně užije a i vychutná."

TripAdvisor

Přidejte Vaše vlastní hodnocení

Měsíc
Rok

Vložte obrázek nebo kliknutím vyberte soubor, který chcete nahrát.

Pole označená hvězdičkou *musí být vyplněna