800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMadeira a květinový festival

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Přílet na Madeiru, ubytování. Seznámení s letoviskem Canico. Nocleh.

2. den

Snídaně. Funchal – Park Santa Catarina, divadlo, katedrála, proslulá madeirská tržnice – Mercado, lanovkou na horu Monte – fakultativně krátký sjezd na typických proutěných saních, pro zájemce návštěva botanické nebo orchidejové zahrady či ochutnávka proslulého madeirského vína v nejstarších vinných sklepích ostrova. Obě cesty hotelovým autobusem. Nocleh.

3. den

Snídaně. Individuální volno. Nocleh.

4. den

Snídaně. Návštěva vesničky Camacha – manufaktura proutěného nábytku. Přejezd na druhý nejvyšší vrchol Madeiry – Pico do Areeiro (1818 m). Zastávka ve vnitrozemí v Ribeiro Frio – pstruží farma. Krátká procházka levádou – Levada Balcoes, která vyústí v srdci hor a poskytne panoramaticky výhled na hory. Možnost fakultativního obědu ve Faialu. Přejezd do městečka Santana, kde se nachází jedny z posledních typických madeirských domů ve tvaru písmene A. Zastávka na vyhlídce Ponta do Rosto – nejvýchodnější část Madeiry. Návrat na ubytování. Nocleh.

5. den

Snídaně. Návštěva městečka Camara de Lobos, kde Winston Churchill trávil čas malováním obrazů v době jeho návštěv Madeiry. Oblast Encumenada – čtyři různá vegetační pásma – část původního pralesa UNESCO. Náhorní plošina Paul da Serra, odtud pěšky na trasu Bica de Cana. Dále Porto Moniz – přírodní koupaliště z vulkanických kamenů. Fakultativně oběd. Vyhlídka s vodopádem Veo da Noive – Nevěstin závoj. Zastávka na Cabo Girao – druhý nejvyšší útes do moře na světě. Nocleh.

6. den

Snídaně. Individuální volno. Nocleh.

7. den

Snídaně. Dopoledne volný program. Odpoledne odjezd do Funchalu na Květinový festival – Grand Parade (cca od 16:00) stovky tanečníků v kostýmech, průvod alegorických vozů za zvuků hudby, celou atmosféru doprovází nezapomenutelná vůně květin, po skončení průvodu odjezd do hotelu. Nocleh.

8. den

Odjezd na letiště, odlet do Prahy.

Počasí

Funchal

23°C Převážně oblačno

Madeira

23°C Převážně oblačno

Ponta do Sol

23°C Převážně oblačno

×