800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL QUINTA DO LORDE RESORT

  • Přímo u hotelu se nachází kamenitá pláž
  • Vzdálenost od centra s nákupními možnostmi je 2,5 km

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Velice pěkný luxusní hotelový komplex s příjemnou atmosférou a kvalitními službami se nachází přímo na útesu nad oceánem, ve východní části ostrova cca 2,5 km od centra střediska Canical s několika obchody a bary. V blízkosti hotelu je autobusová zastávka a také se zde nachází soukromý přístav.

Středisko

Canical

Vybavení

Hotel se skládá z pěti samostatných budov, jedna hlavní budova a čtyři budovy s pokoji. Je zde recepce, výtahy, hotelová restaurace, restaurace a la carte, bar na recepci a u bazénu, dětské hřiště, WI-FI zdarma. Součástí komplexu jsou dva bazény, lehátka zdarma k dispozici.

Ubytování

Pěkné moderně zařízené standardní pokoje s příslušenstvím a s možností přistýlky pro dítě jsou vybaveny telefonem, klimatizací, SAT TV, fénem, trezorem a minibarem (oboje za poplatek) a balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady nebo do okolí. Na vyžádání a za příplatek lze zajistit ubytování v apartmánu.

Stravování

Snídaně i večeře bufetovým způsobem, možnost dokoupení all inclusive, který mj. zahrnuje plnou penzi, nealkoholické a místní alkoholické nápoje.

Sport a zábava

Tenisový kurt a wellness centrum (oboje za poplatek). V blízkosti hotelu se nachází golfové hřiště.

Pláž

Přímo před hotelem se nachází veřejná kamenitá pláž Cca 1 km od hotelu se nachází přírodní pláž s černým pískem a pozvolným vstupem do moře.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 15 min.

Počasí

Funchal

22°C Převážně oblačno

Madeira

22°C Převážně oblačno

Ponta do Sol

22°C Převážně oblačno

×