800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PESTANA PORTO SANTO BEACH RESORT & SPA

Komfortní, nový, luxusní resort na překrásné, písčité pláži pro náročné klienty, v klidném místě a snadném dosahu na golfové hřiště.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Luxusní, nový komplex přímo na písčité pláži, obklopený rozsáhlou zahradou, 5 min. jízdy od přístavu, místního letiště a golfového hřiště.

Ubytování

Prostorné, komfortní, klimatizované pokoje s koupelnou a soc. zařízením, vysoušeč vlasů, kabelovou LCD TV, trezorem, minibarem, balkonem/terasou. Prostorné suity s obývacím prostorem, apartmány s kuchyňkou a vily s privátním bazénem.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, 4 restaurace, 3 bary, 2 bazény vybudované ve volném stylu (z toho jeden s mořskou vodou – oddělená část pro děti), spa s vnitřním vyhřívaným bazénem s Jet Streams, saunou, tureckou lázní, fitness, obchůdky, čítárna, WiFi zóna (za poplatek), multifunkční hřiště, 2 hřiště s pískovým povrchem (volejbal, fotbal), business centrum. Pro děti: Oddělená část bazénu, miniklub, herna. Služby za poplatek: Internet, služby spa centra – masáže, zkrášlující a relaxační procedury.

Stravování

Snídaně: bufetové.

Pláž

Přímo u písčité pláže.

Náš názor

Komfortní, nový, luxusní resort na překrásné, písčité pláži pro náročné klienty, v klidném místě a snadném dosahu na golfové hřiště

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Funchal

25°C Skoro jasno

Madeira

25°C Skoro jasno

Ponta do Sol

25°C Skoro jasno

×