800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILA GALÉ SANTA CRUZ

Hotel Vila Galé Santa Cruz se nachází 5 minut jízdy od mezinárodního letiště a jen pár kilometrů od turistického centra Funchal.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Vila Galé Santa Cruz se nachází 5 minut jízdy od mezinárodního letiště a jen pár kilometrů od turistického centra Funchal.

Ubytování

Všechny pokoje v hotelu Santa Cruz Hotel jsou vybaveny LCD televizorem, DVD přehrávačem, bezdrátovým připojením k internetu pro zajištění vašeho pohodlí při dovolené na Madeiře.

Vybavení

Hotel Santa Cruz nabízí 262 pokojů a útulné a kultivované prostředí, které z něho činí univerzální zařízení schopné přizpůsobit se každé příležitosti, ať už cestujete služebně nebo pro potěšení. Jeho Inevitável Pasta Lounge restaurace nabízí pouze ty nejlepší těstoviny a italské omáčky. Unikátní atmosféra Santa Cruz Hotel je výsledkem moderním dekoru a odvážné architektury a je skutečným symbolem naší moderní doby.

Zábava

Venkovní bazény pro dospělé a děti, dětský klub, Satsanga lázně s posilovnou, jacuzzi, turecké lázně, římský horký pramen.

Hřiště

Santo da Serra Golf Club

Původní hřiště postavené v roce 1937, bylo přebudováno v roce 1991 slavným architektem golfových hřišť Robertem Trent Jonesem, který vytvořil zcela nové a velkolepé 27 jamkové golfové hřiště v jedné z nejkrásnějších krajin, kterou může příroda nabídnout. Golf a příroda jsou v dokonalé harmonii.. Jamky č.2. a 4. na Machico zůstanou jako nezapomenutelné vzpomínky pro všechny, kdo si na nich zahrají.

Na hřištích Machico a Desertas se obvykle hraje Madeira Island Open, turnaj integrovaný do PGA European Tour, zatímco Serras je příznivější pro hru s běžným hendicapem.

Vynikající kvalitu fairwayí a greenů si chválí i golfové hvězdy hrající Ryder Cup.

Palheiro Golf

se nachází na ostrově Madeira, 10 kilometrů východně od Funchal. Je umístěno na úchvatném 200 let starém statku Palheiro a nabízí úžasný výhled na město a záliv. Toto 18-ti jamkové hřiště navrhl Cabell Robinson a otevřeno bylo v roce 1993. K renovaci hřiště Palheiro Golf došlo v roce 2003. Došlo k přemístění dvou jamek a byl založen šesti jamkový akademický kurs. Výsledkem je úchvatné a náročné 18-ti jamkové hřiště s dech beroucími vyhlídkami, rychle se vlnícími greeny, dobře umístěnými bunkry a úzkými fervejemi, které odmění přesnou hru.
Palheiro Golf se stáčí okolo statku Palheiro, který je známý svými borovými lesy, stoletými stromy, kvetoucími keři a bohatou vegetací. Klubovna areálu Palheiro Golf, položená 500 m nad mořem, se pyšní panoramatickou terasou, která nabízí nespočet výhledů na přístav Funchal a Atlantský oceán. Stylovou klubovnu dále doplňuje skvělá restaurace, řízená oceněným hotelem Relais and Châteaux Casa Velha do Palheiro.

Příplatky

Polopenze - 480,- Kč/den.

Počasí

Funchal

22°C Polojasno

Madeira

22°C Polojasno

Ponta do Sol

22°C Polojasno

×