800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ESTALAGEM A QUINTA INN

Nachází se v nádherné oblasti Santo de Serra. Obklopena horami a krásnými zahradami, 6 km od města Santa Cruz a mezinárodního letiště Madeira, 1 km od golfového hřiště a 25 km od města Funchal.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Otevřen 9 října 1997, Inn (4-hvězdičky). Nachází se v nádherné oblasti Santo de Serra. Obklopena horami a krásnými zahradami, 6 km od města Santa Cruz a mezinárodního letiště Madeira, 1 km od golfového hřiště a 25 km od města Funchal.

Ubytování

11 prostorných pokojů, všechny mají vlastní koupelnu, klimatizaci (teplá zima), telefon s vnější linkou, satelitní TV a internet.

Vybavení

Hotel má také salonek, kulečníkovou místnost, venkovní bazén (nevyhřívaný), restauraci, krásné zahrady, půjčovnu jízdních kol, parkoviště.

1000

Zábava

Golf - Campo de Golf Santo da Serra, možnost okružní jízdy po ostrově, jízda na kole, jízda na koni.

Hřiště

Santo da Serra Golf Club

Původní hřiště postavené v roce 1937, bylo přebudováno v roce 1991 slavným architektem golfových hřišť Robertem Trent Jonesem, který vytvořil zcela nové a velkolepé 27 jamkové golfové hřiště v jedné z nejkrásnějších krajin, kterou může příroda nabídnout.

Golf a příroda jsou v dokonalé harmonii..

Jamky č.2. a 4. na Machico zůstanou jako nezapomenutelné vzpomínky pro všechny, kdo si na nich zahraje.

Na hřištích Machico a Desertas se obvykle hraje Madeira Island Open, turnaj integrovaný do PGA European Tour, zatímco Serras je příznivější pro hru s běžným hendicapem.

Vynikající kvalitu fairwayí a greenů si chválí i golfové hvězdy hrající Ryder Cup.

Počasí

Funchal

21°C Převážně oblačno

Madeira

21°C Převážně oblačno

Ponta do Sol

21°C Převážně oblačno

×