800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySILVESTR NA MADEIŘE, ZÁBAVA A TURISTIKA

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis zájezdu

Vyzkoušejte na Nový rok něco neobvyklého! Užijeme si oslavu s velkolepým ohňostrojem a bohatou nabídkou jídla, pití a hudby. Na příjemný portugalský ostrov Madeira Vás úspěšně zveme již šestým rokem. Zde nezažijete vedra jako na Mallorce, přesto vás však mořský vzduch a bujná vegetace s mnoha druhy květin nenechají na pochybách, že jste v subtropech. Již tradičně máme ubytování se snídaněmi v pěkném tříhvězdičkovém hotelu přímo v centru Funchalu.

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Funchalu s přestupem. Ubytování v centru.

2. den: Prohlídka středu města, čtvrť Monte, tropická zahrada, muzeum minerálů, ochutnávka madeirského vína.

3. den: Přejezd horskou silnicí do sedla Eira do Serrado. Výstup na plošinu s výhledem do „Údolí jeptišek“. Návštěva botanické a orchidejové zahrady. Silvestrovské oslavy spojené s ohňostrojem. V přístavu kotví nasvícené a nazdobené velké lodě z celého světa. Silvestrovská gala večeře v hotelu za příplatek.

4. den: Novoroční odpolední procházka v okolí Funchalu.

5. den: Vyjížďka do sedla Encumeada, dále přes náhorní plošinu Paúl da Serra do Rabaçalu. Podél levády dojdeme k vodopádu Risco a později také do skalního kotle 25 fontán. Za svitu baterek překonáme 900 m dlouhý tunel. Výhledy z 600 m vysokého útesu Gabo Girao.

6. den: Z parkoviště na vrcholu Pico de Arieiro dojdeme pěšky na vyhlídku Ninho da Manta. Poté přejezd do obce Sao Vicente, návštěva lávové jeskyně a muzea vulkanologie. Návrat vyhlídkovou silnicí.

7. den: Návštěva vesničky Ribeiro Frio. Procházka levádou na vyhlídku Balcoes a pak další levádou s několika tunely do Portely.

8. den: Ranní odlet z Madeiry a návrat do ČR.

Turistická náročnost

Zájezd je označen zelenou botičkou, což odpovídá té nejlehčí turistické náročnosti. Převaha cestování v autobuse, prohlídky měst a zajímavých míst, jedna až dvě krátké vycházky v přírodě (max. 3 hod.). Není potřeba jiná speciální obuv než boty bez podpatku.

Příplatky

- 4x večeře: 2 000 Kč
- 1lůžkový pokoj: 3 500 Kč
- Příplatek za silvestrovskou galavečeři (včetně poplatku za vstup na vyhlídkovou terasu): 2 800 Kč

Minimální počet účastníků

15

Počasí

Funchal

20°C Polojasno

Madeira

20°C Polojasno

Ponta do Sol

20°C Polojasno

×