800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTuristický týden hotel BAIA AZUL

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

V blízkosti

1. DEN

  • Přílet na Madeiru, transfer do hotelu, ubytování.

2. DEN

  • Po snídani odjezd z hotelu směrem na Canical. Zastávka na Pico do Facho, z něhož je nádherný výhled na Canical, poloostrov Ponta de Sao Lourenco, na údolí s městem Machico a přistávací dráhu letiště Santa Catarina. Následuje tříhodinová procházka (cca 7 km) k nejvýchodnějšímu bodu Madeiry – Casa da Sardinho. Odpoledne zastávka na koupání na jediné písečné pláži přírodního původu na ostrově – Prainha.

3. DEN

  • Snídaně. Odjezd do vesnice Camacha, která je známá svou košíkářskou tradicí. Pokračujete do Ribeiro Frio, zde navštívíte pstruží farmu, odtud se vydáte na čtyřhodinovou túru kolem Levády do Furado přes Lamaceiros do Portely (cca 11 km, 4 hod.). Při návratu zpět se zastavíte v Monte (možnost vyzkoušet montský tobogan – sjezd v proutěných koších na dřevěných lyžích, za poplatek).

4. DEN

  • Volný den s možností zakoupení celodenního výletu s obědem – okruh ostrovem do Porto Moniznebo návštěva sousedního ostrova Porto Santo s téměř 10 km dlouhou písečnou pláží (fakultativně, za poplatek).

5. DEN

  • Snídaně. Odjezd na náhorní planinu Paúl da Serra, odtud (cca 45 min.) do Rabacalu, kde si projdete dvě nejznámější madeirské levády – Levádu do Risco a Levádu das 25 Fontes (cca 3,5 hod.). Návrat k autobusu přes tunel (asi 15 min.). Při návratu koupání ve vesnici Calheta.

6. DEN
 

  • Ráno odjezd na třetí nejvyšší horu Madeiry Pico do Arieiro (1 818 m), odkud se vydáte na hřebenovou túru s několika tunely k nejvyššímu vrcholu ostrova Pico Ruivo (1 862 m). Poté návrat směrem na Achada de Teixiera (11 km, 5 hod.). Zastávka v městečku Santana s typickými madeirskými domky se slaměnou střechou.

7. DEN

  • Po snídani odjezd na sever ostrova do Pico das Pedras, odkud se vydáte kolem Levády do Caldeirao Verde k vodopádu a stejnou cestou zpět k autobusu v Pico das Pedras (16 km, asi 7 hod.).

8. DEN

  • Volno až do transferu na letiště.

Internet

Leteckou dopravu, letištní taxy a další poplatky, uvedený program, ubytování v hotelu Baia Azul**** nebo Orca Praia*** stravování dle výběru (snídaně nebo polopenze), česky mluvícího průvodce CK FISCHER, pojištění léčebných výloh.

Počasí

Funchal

20°C Polojasno

Madeira

20°C Polojasno

Ponta do Sol

20°C Polojasno

×