800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTuristický týden hotel ORCA PRAIA

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Přímo u malé pláže v klidném prostředí asi 6 km od Funchalu (možnost dopravy hotelovým minibusem) a 2 km od rybářské vesnice Camara de Lobos.

Vybavení

Recepce, restaurace, bar, venkovní bazén, lehátka a slunečníky na terase zdarma, osušky oproti vratné kauci, bar u bazénu. V roce 2010 nově otevřené malé spa centrum.

Pokoje

Pokoje mají koupelnu/WC (vysoušeč vlasů), telefon, TV/sat., rádio, trezor (za poplatek) a balkon. Na vyžádání možné ubytování v suitách – větší pokoj, koupelna se 2 umyvadly.

Zábava

Večerní živá hudba.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu.

Náš názor

Tento krásný hotel s dobrou polohou přímo u malé pláže je ideálním místem pro strávení klidné dovolené za velice příznivou cenu. Ze všech pokojů je neopakovatelný výhled na Atlantský oceán.

V blízkosti

1. DEN

  • Přílet na Madeiru, transfer do hotelu, ubytování.

2. DEN
 

  • Po snídani odjezd z hotelu směrem na Canical. Zastávka na Pico do Facho, z něhož je nádherný výhled na Canical, poloostrov Ponta de Sao Lourenco, na údolí s městem Machico a přistávací dráhu letiště Santa Catarina. Následuje tříhodinová procházka (cca 7 km) k nejvýchodnějšímu bodu Madeiry – Casa da Sardinho. Odpoledne zastávka na koupání na jediné písečné pláži přírodního původu na ostrově – Prainha.

3. DEN

  • Snídaně. Odjezd do vesnice Camacha, která je známá svou košíkářskou tradicí. Pokračujete do Ribeiro Frio, zde navštívíte pstruží farmu, odtud se vydáte na čtyřhodinovou túru kolem Levády do Furado přes Lamaceiros do Portely (cca 11 km, 4 hod.). Při návratu zpět se zastavíte v Monte (možnost vyzkoušet montský tobogan – sjezd v proutěných koších na dřevěných lyžích, za poplatek).

4. DEN

  • Volný den s možností zakoupení celodenního výletu s obědem – okruh ostrovem do Porto Moniz – nebo návštěva sousedního ostrova Porto Santo s téměř 10 km dlouhou písečnou pláží (fakultativně, za poplatek).

5. DEN

  • Snídaně. Odjezd na náhorní planinu Paúl da Serra, odtud (cca 45 min.) do Rabacalu, kde si projdete dvě nejznámější madeirské levády – Levádu do Risco a Levádu das 25 Fontes (cca 3,5 hod.). Návrat k autobusu přes tunel (asi 15 min.). Při návratu koupání ve vesnici Calheta.

6. DEN

  • Ráno odjezd na třetí nejvyšší horu Madeiry Pico do Arieiro (1 818 m), odkud se vydáte na hřebenovou túru s několika tunely k nejvyššímu vrcholu ostrova Pico Ruivo (1 862 m). Poté návrat směrem na Achada de Teixiera (11 km, 5 hod.). Zastávka v městečku Santana s typickými madeirskými domky se slaměnou střechou.

7. DEN

  • Po snídani odjezd na sever ostrova do Pico das Pedras, odkud se vydáte kolem Levády do Caldeirao Verde k vodopádu a stejnou cestou zpět k autobusu v Pico das Pedras (16 km, asi 7 hod.).

8. DEN

  • Volno až do transferu na letiště.

Pláž

Přímo u hotelu se nachází pláž částečně s tmavým vulkanickým pískem. Na tuto pláž navazuje kamenitá pláž Praia Formosa.

Sportovní nabídka

Stolní tenis, biliár, šipky, hrací automat, malé fitness.

Děti

Hlídání dětí (za poplatek), dětská postýlka (na vyžádání zdarma).

Karty

VISA, EC/MC, AMEX, Maestro.

Web

http://www.orcapraia.com

Wellness

Příjemné malé spa centrum nabízí turecké lázně, jacuzzi, léčebné a relaxační procedury a masáže, vše za poplatek.

Internet

V prostorách recepce počítač s připojením na internet za poplatek. WiFi v prostorách recepce za poplatek.

Počasí

Funchal

23°C Skoro jasno

Madeira

23°C Skoro jasno

Ponta do Sol

23°C Skoro jasno

×