800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyZa krásami Porta a okolí

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Přílet do Porta ve večerních hodinách. Na letišti budete očekáváni anglicky hovořícím zástupcem partnerské CK, který vám zajistí transfer do hotelu. Ubytování v hotelu Tuela *** (http://www.hfhotels.com/gb/hf-tuela-porto či podobný).

2. den

Půldenní skupinový výlet s anglicky mluvícím průvodcem - Porto City Tour. Prohlédnete si jedno z nejstarších měst Evropy s mnoha historickými i kulturními památkami. Zažijete jedinečnou a nezapomenutelnou prohlídku "Bairro da Sé" - centra historické části Porta se středověkými kořeny. Výlet vás zavede také do městečka Vila Nova de Gaia, které je známé svými sklepy nazývanými "caves", kde je skladováno světově proslulé Portské víno. Poslední zastávka bude ve vinném sklípku "Caves Croft", kde budete mít možnost víno ochutnat. Poté transfer zpět do hotelu.

3. den

Celodenní skupinový výlet s anglicky mluvícím průvodce, který vás zavede do měst Guimarães a Braga. Guimarães je další z historicky významných středisek Portugalska, jehož centrum města bylo pro svou hodnotu zapsáno na Seznam světového dědictví. Ve městě se nachází románský hrad z 10. st. a kaple Capela São Miguel do Castelo, kde byl na začátku 12. st. pokřtěn první portugalský král Alfons I., který přímo z Guimarães pocházel. Braga je nejvýznamnější náboženské centrum země a zároveň jedno z nejstarších křesťanských měst světa. Ve městě se nachází řada významných historických staveb především religiozního charakteru. Po prohlídce transfer zpět do hotelu.

4. den

Volný den, individuální prohlídka města či okolí.

5. den

Transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

×