Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Portugalsko | Setůbal a okolí

AROEIRA APARTNEMTS

   Poloha a popis

   Poloha

   Herdade da Aroeira se nachází v chráněné krajinné oblasti, 25km od centra Lisabonu a jen 600 metrů od pláže. Jedná se o největší ubytovací a golfový areál v lisabonské oblasti.

   Hotel

   Aroeira se nachází v chráněné krajinné oblasti a v blízkosti rozsáhlých pláží. Naleznete zde kromě dvou 18-ti jamkových golfových hřišť, golfovou školu, klubovnu s restaurací, snack-bar, golfový obchod, nákupní centrum a tropický bazén. Ubytovat se můžete v apartmánech (známých jako Villas Aroeira) a soukromých vilách.Villas Aroeira má prakticky a pohodlně zařízené apartmány s 1 a 2 ložnicemi, plně vybavenou kuchyní. Všechny apartmány mají balkons výhledem na hřiště. Přízemní apartmány mají terasu a soukromou zahradu.Uvnitř objektu se nachází komerční prostory, které zahrnují supermarket, kavárnu/bar, kadeřnictví, SPA, galerii výtvarného umění, lékárnu aj.

   Zábava

   Golf, bazén, tenis, výlety po okolí, Lisabon.

   Hřiště

   Aroeira GolfNachází se v borovicovém lese s několika jezery, a těží z mikroklima, které vám umožní hrát golf po celý rok. Aroeira I a II, golfové hřiště nabízejí hráčům všech úrovní stimulující a rozmanité výzvy.Aroeira IToto 18-ti jamkové hřiště bylo navrženo architektem Frankem Pennink a otevřeno v roce 1973. Odborníci říkají, že je jedním z nejlepších v Evropě, hostilo portugalské Open v letech 1996 a 1997 a řadu Ladies Opens.Aroeira IIDruhé 18-ti jamkové golfové hřiště, Aroeira II bylo otevřeno v dubnu 2000. Jeho architekt Donald Steel ho navrhl v souladu s evropskými doporučeními Tour pro budoucí portugalské Open. Jeho 18 dlouhé zelené farwaie se stáčí okolo 5 jezer a různé odpaliště na každé jamce umožňují hru pro hráče všech úrovní. Po řadu let se zde konala Qualifying School of Ladies European Tour a několik portugalských Ladies Open.

   Cena zahrnuje

   AA 51 - 535  nocí ubytování v apartmánu se 2 ložnicemi (při obsazení 4 osobami), neomezený golf na Aroeira Golf  I & II, Ribagolfe I&II, Quinta do Peru, garantované hrací časy, povinné pojištění CK proti úpadku ve smyslu zákona 159/99 Sb.AA 71 - 737 nocí ubytování v apartmánu se 2 ložnicemi (při obsazení 4 osobami), neomezený golf na Aroeira Golf I & II, Ribagolfe I&II, Quinta do Peru, garantované hrací časy, povinné pojištění CK proti úpadku ve smyslu zákona 159/99 Sb.

   Cena nezahrnuje

   Letenku, další golfové hry, transfer z a na letiště, cestovní a golfové pojištění.