800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTo nejlepší z Portugalska

  • Návštěva Lisabonu, Evora, Tomaru, Fatima, Coimbra, Porta, Batalha, Alcobaca, Obidosu, Sintra

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Lisabonu, portugalské metropole vystavěné na sedmi pahorcích. Transfer do hotelu, nocleh.
2. den: Snídaně, Lisabon, dopolední prohlídka města včetně středověké čtvrti Alfama a jejích romantických klikatých uliček, čtvrti Belém, odkud vyplouvali na své objevitelské výpravy významní portugalští mořeplavci, kláštera Sv. Jeronýma a dalších pamětihodností. Nocleh v Lisabonu.
3. den: Snídaně, odjezd do historické Evory, prohlídka Starého města s řadou kostelů a malebných maurských uliček. Odjezd na španělské hranice do městečka Monsaraz – opevněné městečko odkud je nádherný výhled do okolí. Nocleh v Evoře.
4. den: Snídaně, odjezd na sever do Tomaru, prohlídka památky světového významu, Kristova kláštera. Odjezd do městečka Batahla, prohlídka zdejšího kláštera patřícího k tomu nejlepšímu z portugalské gotiky. Poté odjezd do Alcobaca s prohlídkou kláštera. Pokračování do Fátimy,nejznámějšího poutního místa v Portugalsku spojeného s mariánským kultem a řadou zázraků. Prohlídka města, nocleh ve Fátimě.
5. den: Snídaně, odjezd do proslulého univerzitního města Coimbra. Prohlídka Universidade de Coimbra, nejstarší portugalské univerzity. Odpoledne odjezd na pobřeží do Porta, nocleh.
6. den: Snídaně, Porto, prohlídka druhého největšího portugalského města, rozkládajícího se na řece Doro, včetně paláce Burzy nebo sklepů s proslulým vínem včetně ochutnávky. Nocleh v Portu.
7.den: Snídaně, odjezd do Obidos. Odpoledne Cabo da Roca, Cascais a Sintra s návštěvou Paláce. Nocleh v Lisabonu.
8. den: Snídaně, transfer na letiště a odlet do Prahy.

Počasí

Albufeira

20°C Jasno

Algarve

20°C Jasno

Funchal

20°C Polojasno

Lisabon a okolí

14°C Skoro jasno

Madeira

20°C Polojasno

Ponta do Sol

20°C Polojasno

×