800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupiny



Trekking mezi vulkány Azorských ostrovů

  • 8-denní poznávací zájezd

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis

Aktivní dovolená na Azorech s doporučenými vycházkovými trasami.

Poloha

Tento program je určen pro milovníky přírody, kteří chtějí strávit aktivní dovolenou a vychutnat si jedinečnost krajiny Azorských ostrovů.

Průměrná teplota v letních měsících se na Azorech pohybuje kolem 24 ºC, což je velmi příjemné klima k nenáročné turistice a poznání. Procházky jsou lehčího typu v délce trvání cca 2,5-4 hodiny.

Den 1:
Přílet na ostrov Sao Miguel, transfer do hotelu ve Furnasu, ubytování.

Den 2: Maia
Dnešní trasa začíná v Ribeira Funda, vede podél pláže Praia da Viola a končí v Maia. Při této procházce si můžete vychutnávat různé pohledy na vesničku Maia, kdy budete míjet staré mlýny a nádherné vodopády.

Den 3: Ribeira Quente
Start této trasy je ve vesničce Lomba do Cavaleiro a končí v Ribeira Quente, kde můžete jít na pláž, najíst se v místní restauraci či se podívat do rybářského přístavu. Návrat do hotelu.

Den 4: Faial da Terra, Salto do Prego
Dnešní procházka začíná a následně i končí ve Faial da Terra. Trasa, jejíž hlavním lákadlem je vodopád Salto do Prego, vede cestou přes starou vesnici. Z Faial da Terra transfer zpět do hotelu.

Den 5: Furnas
K dopolední trase dnes není potřeba transferu, jelikož procházka začíná i končí v hotelu. Půjdete se podívat k jezeru Furnas, kde rovněž navštívíte ekologické centrum jezera. Odpoledne transfer do hotelu v Ponta Delgada. Během cesty zastavíte na nejkrásnější vyhlídce severního pobřeží a navštívíte čajovou plantáž, což je v Evropě unikum.

Den 6: Lagoa do Fogo
Procházka k nejdivočejšímu jezeru Azorů Lagoa do Fogo. Půjdete levádou, která vede přes hory a údolí poskytující nádherné výhledy. Konec trasy je na pláži, kde si můžete zaplavat.

Den 7: Sete Cidades
Během dnešní procházky navštívíte velký kráter Sete Cidades s Modrým a Zeleným jezerem. Sestoupíte do údolí a vesnice Sete Cidades, kde se můžete projít přímo u jezer. Odpoledne transfer zpět do hotelu.

Den 8:
Transfer na letiště, odlet zpět do ČR.

Stravování

snídaně

Ubytování

Furnas - Vale Verde Hotel **
Příjemný hotýlek s 10 pokoji (klimatizace, TV, zdarma WiFi, fén, telefon) a restaurací leží v centru Furnasu.
Oficiální web: http://www.residencialvaleverde.com/

Ponta Delgada - Canadiano Hotel ***
Hotel umístěn nedaleko centra města, v blízkosti hlavních atraktivit, restaurací i obchodů. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, SAT TV, trezorema fénem. K dispozici rovněž malý balkon. Wifi na recepci.
Oficiální web: http://www.hotelcanadiano.com/

Pokud budou výše uvedené hotely obsazené ve vámi požadovaných termínech, bude ubytování zajištěno v podobných hotelech stejné kategorie.

Možnosti ubytování

Počasí

Albufeira

22°C Skoro jasno

Algarve

22°C Skoro jasno

Funchal

24°C Převážně oblačno

Lisabon a okolí

21°C Polojasno

Madeira

24°C Převážně oblačno

Ponta do Sol

24°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

×