800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyZa Portským vínem

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet z Prahy do Porta.

2. den

celodenní výlet do Bragy – portugalského náboženského centra, návštěva hrobek prvních portugalských panovníků (vstupné v ceně), k poutnímu místu Bom Jesus do Monte proslulého barokním schodištěm, poutním kostelem a historickou lanovkou, do Guimaraese – společná procházka od hradu k románskému kostelíku a do malebného centra. Návrat do Porta – návštěva vyhlášených vinných sklípků ve čtvrti Vila Nova da Gaia s ochutnávkou. Nocleh.

3. den

pěší průvodcovaná procházka Portem – nejkrásnějšími a nejznámějšími zákoutími: od kláštera Monserat v části Vila Nova da Gaia, přes slavný 2patrový most krále Ludvíka ke katedrále – pevnosti Sé (společná prohlídka), sestup k Burzovnímu paláci (prohlídka – vstupné zahrnuto v ceně), prohlídka kostela Sv. Františka s fascinující barokní výzdobou (vstupné zahrnuto v ceně), zakončení na promenádě Ribeira. Odpoledne individuální volno (možnost návštěvy muzeí, hodinové plavby lodí pod šesti mosty, projížďka k moři tramvají, ochutnávka portského vína a další). Ve večerních hodinách odjezd z hotelu do restaurace – společná typická večeře s tradiční portugalskou hudbou „Fado“ (zahrnuto v ceně zájezdu). Nocleh.

4. den

individuální volno – možnost celodenního fakultativního výletu do kraje řeky Douro (Régua – oficiální centrum vinařské oblasti a kolébka portského vína – oběd v ceně, odkud se odpradávna transportovaly sudy s vínem do města Porta; Pinhao – je tzv. "mekkou" pro milovníky vína, epicentrum portské vinařské produkce, Lamego – barokní městečko na kopci s úžasnou atmosférou) – min. počet účastníků 15.

5.den

transfer na letiště, odlet do ČR.

Počasí

Albufeira

19°C Převážně oblačno

Algarve

19°C Převážně oblačno

Funchal

20°C Skoro jasno

Lisabon a okolí

19°C Převážně oblačno

Madeira

20°C Skoro jasno

Ponta do Sol

20°C Skoro jasno

×