800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAlpy a střediska rakousko-švýcarského pomezí

6–denní zájezd s denním přejezdem

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd ráno. Průjezd Německem. Ubytování v Tschagguns v údolí Montafonu, v hotelu s bazénem. Večeře. Nocleh.

2. den

Snídaně. Prohlídka středověkého Feldkirchu, historicky nejvýznamnějšího města Vorarlberska. Přes Vaduz do Švýcarska. Prohlídka Davosu, nejvýše položeného města v Evropě. Lanovkou na Jakobshorn (2590 m n.m.) s panoramatickým výhledem. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

3. den

Snídaně. Lanovkou k Lünersee (1979 m n.m.), panoramatický pohled na alpské masívy rozprostírající se na rakousko–švýcarském pomezí. Odjezd do údolí Silbertal, prohlídka barokního kostela v Bartholomäbergu, lanovkou na Sennigrat (2300 m n.m.) s nezapomenutelným pohledem do údolí. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

4. den

Snídaně. Odjezd do Partenen pod Vermuntskou přehradou. Výjezd lanovkou k přehradě a procházka po hrázi. Dále horskou panoramatickou silnicí až k jezeru Silvretta obklopenému 74 třítisícovkami společně s nejvyšší horou Vorarlberska Piz Buin (3321 m n.m.), krátká procházka. Přesun do známého střediska Ischgl, lanovkou do sedla Idjoch (2739 m n.m.) na rakousko–švýcarské hranici s rozhledem na celou oblast. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

5. den

Snídaně. Odjezd do Latschau u jezera Staubeken, lanovkou na Grüneck (1893 m n.m.) s nádhernou vyhlídkou na Verwallský masív s monumenty Drei Türmen, Sulzfluh a Drusenfluh. Krátká procházka k vyhlídce na Zimbu tzv. Matterhorn Vorarlberska. Po poledni průjezd Silbertalským údolím a výjezd lanovkou pod Kristallberg s nejstarším gotickým kostelíkem v Montafonu. Odpoledne odpočinek ve vodním areálu Aquarena v St.Gallenkirchu. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

6. den

Snídaně. Odjezd do německého Lindau na břehu Bodamského jezera, prohlídka staré části města na ostrově. Odjezd do ČR. Návrat pozdě večer.

Počasí

Burgenland

4°C Polojasno

Dolní Rakousko

4°C Polojasno

Horní Rakousko

2°C Jasno

Korutany

2°C Převážně oblačno

Salcbursko

4°C Jasno

Štýrsko

2°C Převážně oblačno

Tyrolsko

2°C Převážně oblačno

Vorarlbersko

0°C Jasno