800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBílá noc

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd v ranních hodinách, příjezd do Lince – velká výstava betlémů na zámku, adventní trhy na náměstí Hauptplatz a stovky betlémů ve výlohách, tažení adventních svíček, největší rakouský kostel ... Wels – jedno z opravdu vánočních měst Rakouska, příjezd a ubytování v centru. Od 16 do 19 hodin se na 4 pódiích střídá 1200 zpěváků ze 60 sborů ve zpívání koled. Volno k návštěvě překrásných adventních trhů, které jsou 2 minuty pěšky od hotelu. Jedny jsou na historickém náměstí, další půvabný trh je tzv. Trh pod kaštany s tradičními řemesly, selskými produkty a uměleckými řemeslníky, městem chodí 100 andílků a rozdává cukroví. Trhy jsou otevřeny do 21 hodin. Pro zájemce společná večeře v minipivovaru.

2. den

Snídaně a přejezd do Štýru, rakouského města Vánoc, kde najdete expozice betlémů, vánočních ozdob, adventní trhy, vánoční poštovní úřad a další. Christkindl, jedinečný vánoční poštovní úřad, mechanický betlém a obří betlém. Weinberg, zámecký advent patří k nejkrásnějším v Horním Rakousku. Více než 160 vystavovatelů předvádí své umělecké výtvory. A jen pár stovek metrů vzdálený světoznámý křídlový oltář v Kefermarktu z časů gotiky jistě potěší vaše oči. Návrat ve večerních hodinách.

Ubytování

Ubytování v 4* hotelu v centru Welsu.

Příplatky

večeře v minipivovaru 450 Kč, 1/1 pokoj 400 Kč.

Sleva

20% pro dítě do 15 let v doprovodu 2 dospělých osob.

Nástupní místa

Trutnov, Jaroměř, Hradec Králové, Pardubice, Praha. Dále Benešov, Tábor, České Budějovice a/ nebo Dobříš, Příbram, Písek a další nástupní místa dle dohody v CK.

Počasí

Burgenland

9°C Dešťové přeháňky

Dolní Rakousko

10°C Převážně oblačno

Horní Rakousko

10°C Převážně oblačno

Korutany

13°C Převážně oblačno

Salcbursko

8°C Dešťové přeháňky

Štýrsko

12°C Převážně oblačno

Tyrolsko

7°C Převážně oblačno

Vorarlbersko

8°C Slabý déšť

×