800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBodamské jezero a Bregenzerwald

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

5-denní zájezd s denními přejezdy

1. den

Odjezd ráno. Průjezd Německem. Ubytování v hotelu v Bregenzerwaldu. Večeře. Nocleh.

2. den

Snídaně. Lanovkou na Sonderdach s jedinečným výhledem na Bodamské jezero. Odjezd do Bregenzu, hlavního města Vorarlberska, ležícího na břehu Bodamského jezera, prohlídka. Odpoledne přejezd k soutěsce Rappenloch s největší propastí ve střední Evropě. V ústí soutěsky muzeum betlémů a expozice luxusních aut Rolls Royce. Přes městečko Schwarzenberg návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

3. den

Snídaně. Výjezd lanovkou z nedalekého Mellau a krátká nenáročná vycházka s výhledy na dvoutisícový Kanisfluh. Odpoledne lanovkou na Diedamskopf (2090 m n.m.) – nezapomenutelný výhled na celou oblast Bregenzerwald až k Bodamskému jezeru. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

4. den

Snídaně. Odjezd do německého Friedrichshafenu u Bodamského jezera. Návštěva muzea vzducholodí Zeppelin. Přejezd trajektem přes Bodamské jezero do Kostnice. Prohlídka historického města známého odsouzením a upálením M. J. Husa. Při návratu do hotelu dle časových možností prohlídka Lindau s historickým centrem. Večeře. Nocleh.

5. den

Snídaně. Odjezd do horského městečka Damüls, lanovkou na vrchol Damülser Mittagspitze (2095 m n.m.) s pohledem na romantickou krajinu Bregenzerwaldu. Lanovkou zpět a následně zastávka v obci Schopernau, návštěva místní sýrárny s možností nákupu. Odjezd do ČR. Návrat pozdě večer.

Počasí

Burgenland

8°C Polojasno

Dolní Rakousko

6°C Skoro jasno

Horní Rakousko

5°C Polojasno

Korutany

3°C Převážně oblačno

Salcbursko

10°C Skoro jasno

Štýrsko

8°C Skoro jasno

Tyrolsko

9°C Jasno

Vorarlbersko

4°C Jasno