800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PANNONIA

Rodinný hotel v těsné blízkosti Neziderského jezera - největšího stepního jezera ve střední Evropě. Nachází se v samém centru střediska Podersdorf am See.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rodinný hotel v těsné blízkosti Neziderského jezera - největšího stepního jezera ve střední Evropě. Nachází se v samém centru střediska Podersdorf am See.

Sport a zábava

Možnost vodních sportů na jezeře - windsurfing, kitesurfing (vyhlášená oblast mezi příznivci těchto vodních sportů), velké množství nenáročných cyklotras kolem Neziderského jezera a Národního parku Neusiedlersee. Ideální poloha k výletům po severním Burgenlandu - Eisenstadt, hrad Forchtenstein a další. V ceně ubytování je zahrnuta zážitková karta Neusiedler See Card, zahrnující mj. následující benefity: volný vstup na jezerní koupaliště, volný vstup do venkovních a krytých bazénů, bezplatné používání nebo poloviční jízdné na veřejnou dopravu, bezplatné prohlídky s průvodcem ve městech Eisenstadt, Rust, Šoproň & Kapuvár (Maďarsko) a Bratislava (Slovensko), bezplatné exkurze do Národního parku Neusiedler See-Seewinkel a do Přírodního parku Neusiedler See-Leithagebirge, volný vstup na hudební matiné na zámku Esterházy v Eisenstadtu (konají se od konce června do začátku září), volný vstup do vybraných muzeí a na vybrané výstavy v regionu Neusiedler See (např. zámek Halbturn, vesnické muzeum Mönchhof, Haydnovo mauzoleum v Eisenstadtu). Kartu obdržíte na recepci hotelu nebo v místní turistické informační kanceláři i s podbribným popisem služeb, které lze tímto způsobem čerpat.

Stravování

Snídaně bufetovou formou s možností dokoupení večeří formou 3 chodového menu.

Vybavení hotelu

Recepce, lobby, restaurace, vinotéka, bar, vnitřní bazén, za poplatek sauna a solárium. Parkování před objektem zdarma.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti jsou vybaveny příslušenstvím, telefonem, SAT-TV, trezorem a výhledem do zahrady.

Počasí

Burgenland

9°C Oblačno

×