800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LARIMAR

Termální, lázeňský a golfový hotel Larimar vděčí za svůj název vzácnému a neobvyklému polodrahokamu. Nachází se v jižním Burgenlandu cca 20 km od Bad Waltersdorfu a dálnice A2. Tento superior hotel nabízí ideální kombinaci termálních lázní, golfu a klidného prostředí uprostřed pahorků se středomořským klimatem a 300 slunečnými dny ročně.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Termální, lázeňský a golfový hotel Larimar vděčí za svůj název vzácnému a neobvyklému polodrahokamu. Nachází se v jižním Burgenlandu cca 20 km od Bad Waltersdorfu a dálnice A2. Tento superior hotel nabízí ideální kombinaci termálních lázní, golfu a klidného prostředí uprostřed pahorků se středomořským klimatem a 300 slunečnými dny ročně.

Sport a zábava

Blízko hotelu se nacházejí termální lázně Stegersbach s množstvím atrakcí i pro děti (vstup koridorem z hotelu zdarma) a golfový resort Golfschaukel Stegersbach Lafnitztal, který  představuje se svými 50 jamkami největší a zřejmě nejkrásnější golfový areál celého Rakouska. Dvě 18jamková hřiště, jedno 9jamkové hřiště, 5jamkový Fun Course a Golfová akademie Simona Tarra. Hotel má také ideální polohu k výletům do vinařského okolí jižního Burgenlandu.

Stravování

Rozšířená polopenze zahrnuje bufetovou snídani, lehký oběd (polévky, saláty) a večeři o 6 chodech. Každý čtvrtek exklusivní Gourmet Menu.

Vybavení hotelu

Recepce, lobby, restaurace, bar, výtah, možnost parkování přímo před objektem. Hotel disponuje 4 000 m čtverečních wellness a spa - vnitřní a venkovní termální bazén s relaxačními masážními zónami, fitness centrum, půjčovna jízdních kol a holí k nordické chůzi.

Pokoje

Hotel disponuje 111 biopokoji a apartmány, zařízenými podle 4 živlů – země, ohně, vody a vzduchu. Dvoulůžkové pokoje s výhledem na západ a s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, kabelovou TV, telefonem, a balkonem. V menších pokojích typu Grand Lit je k dispozici pouze dvoulůžko o rozměrech 140x200cm. Na vyžádání a za příplatek rodinné pokoje s oddělenou ložnicí.

Počasí

Burgenland

8°C Jasno

×