800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ALTWIENERHOF

Krásný rodinný hotel v Biedermaierovském stylu se nachází přímo mezi centrem města a zámkem Schönbrunn. Stanice metra je vzdálena asi 50 m a cesta do centra trvá jen pár minut.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Krásný rodinný hotel v Biedermaierovském stylu se nachází přímo mezi centrem města a zámkem Schönbrunn. Stanice metra je vzdálena asi 50 m a cesta do centra trvá jen pár minut.

Sport a zábava

Doporučujeme navštívit bývalé letní sídlo císařské rodiny zámek Schönbrunn s Muzeem kočárů a rozsáhlým zámeckým parkem, ve kterém se nachází i vídeňská ZOO. Krásná vyhlídka se otevře návštěvníkům u památníku Gloriette na pahorku za Neptunovou kašnou. Zajít zde můžete také na večerní koncert vážné hudby. Doporučujeme na místě zakoupit Vídeňskou letní kartu, se kterou lze čerpat slevy či vstupy zdarma ve více než 210 muzeích a památkách. Platí např. pro vstupy do Schönbrunnu, Hofburgu, Uměleckohistorického muzea, Albertiny, Lichtejnštejnského muzea či do Muzejní čtvrti. Její široké využití oceníte i v divadlech a koncertních sálech, v obchodech, kavárnách, restauracích, vinných šencích a dalších zařízeních. Cena cca 18,50 €. a platí 72 hodin ode dne vystavení. Přiložená jízdenka na vídeňskou městskou hromadnou dopravu platí 72 hodin od označení. Na jednu kartu s sebou lze vzít zdarma jedno dítě do 15 let včetně (je třeba předložit průkaz totožnosti). K dostání je v hotelích, turistických informacích, na letišti, v prodejnách a informačních centrech vídeňské městské hromadné dopravy.

Stravování

Bufetová snídaně.

Vybavení hotelu

Recepce, restaurace, zimní zahrada. Parkování v garáži cena cca 15EUR auto/den, dle volné disponibility na místě.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, telefonem, SAT-TV, internetovým připojením a všechny jsou individuálně zařízeny ve stylu Biedermaieru.

Počasí

Dolní Rakousko

10°C Jasno

×