800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyGARTENHOTEL ALTMANNSDORF 2

Nově postavený hotel v moderním stylu je situován v jižní části města, obklopený zelení a v dobré dostupnosti centra města, do něhož se lze pohodlně dopravit metrem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Nově postavený hotel v moderním stylu je situován v jižní části města, obklopený zelení a v dobré dostupnosti centra města, do něhož se lze pohodlně dopravit metrem.

Sport a zábava

V centru města doporučujeme navštívit třeba Leopoldovo muzeum, Muzeum moderního umění, Přírodopisné historické muzeum, Umělecko-historické muzeum, Vídeňský dům umění architekta Hundertwassera či Albertinu. Doporučujeme na místě zakoupit Vídeňskou letní kartu, se kterou lze čerpat slevy či vstupy zdarma ve více než 210 muzeích a památkách. Platí např. pro vstupy do Schönbrunnu, Hofburgu, Uměleckohistorického muzea, Albertiny, Lichtejnštejnského muzea či do Muzejní čtvrti. Je jí široké využití oceníte i v divadlech a koncertních sálech, v obchodech, kavárnách, restauracích, vinných šencích a dalších zařízeních. Cena cca 18,50 €. a platí 72 hodin ode dne vystavení. Přiložená jízdenka na vídeňskou městskou hromadnou dopravu platí 72 hodin od označení. Na jednu kartu s sebou lze vzít zdarma jedno dítě do 15 let včetně (je třeba předložit průkaz totožnosti). K dostání je v hotelích, turistických informacích, na letišti, v prodejnách a informačních centrech vídeňské městské hromadné dopravy.

Stravování

Bufetová snídaně.

Vybavení hotelu

Recepce, restaurace, kavárna Rosso.Garážové stání cca 7 EUR auto/den rezervace na místě dle volné disponibility.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, telefonem, kabelovou televizí, internetovou přípojkou, trezorem a vysoušečem vlasů.

Počasí

Dolní Rakousko

18°C Polojasno

×