800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVídeň krásná a zajímavá

Vídeň

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

v časných ranních hodinách odjezd do Vídně. Okružní jízda centrem města po ulici Ringstrasse s ukázkou hlavních budov. První část prohlídky Vídně: Opera, Korutanská třída, náměstí Neuer Markt s císařskou hrobkou, kostel sv. Ruprechta, náměstí Hoher Markt s orlojem, Dóm sv. Štěpána, ulice Graben s morovým sloupem, ulice Kohlmarkt, náměstí Freyung s palácem Ferstel, Hofburg. Přejezd na ubytování, nocleh.

2. den:

snídaně, Maria-Theresien-Platz s muzei, Museumsquartier (muzejní čtvrť), přes Spittelberg, Mariahilferstrasse s obchodní pasáží na ulici Linke Wienzeile (secesní domy), Karlsplatz s Karlskirche, Schwarzenbergplatz, Belvedéry Evžena Savojského. Volné odpoledne (lze využít na nákupy nebo návštěvu interiérů Hofburgu, muzeí atd.). Návrat na ubytování, nocleh.

3. den:

snídaně, zámek Schönbrunn, bývalé sídlo panovnické rodiny. Fakultativně návštěva interiérů – zámek Grand tour, muzeum kočárů Wagenburg, zahrady s vyhlídkou od Glorietu, restaurované ruiny římského chrámu, Neptunova fontána, bludiště, zámecký skleník. Fakultativně přejezd do Prátru a návštěva parku, Riesenrad a další možnosti vyžití. Výjezd na Kahlenberg s vyhlídkou, přejezd čtvrtí Grintzing s možnou návštěvou a ochutnávkou místní vinařské produkce. Návrat na ubytování, nocleh.

4. den:

snídaně, radnice a parlament, zahrady Volksgarten, Hundertwasserhaus, televizní věž Donauturm s možností přechodu do UNO City. V odpoledních hodinách odjezd do ČR.

Počasí

Dolní Rakousko

18°C Polojasno

×