800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVíkendy ve Vídni

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den: Odjezd v časných ranních hodinách do rakouské metropole Vídně. Po příjezdu následuje krátký informativní okruh po známém Ringu, z něhož spatříme řadu zajímavých památek. Následuje individuální program, který můžete věnovat nákupům v kombinaci s návštěvou památek v centru města, mezi kterými by rozhodně neměl chybět dóm. sv. Štěpána či reprezentační komnaty Hofburgu. V další části dne můžete navštívit třeba zámek Schönbrunn. Večer nocleh v hotelu ve Vídni. Možnost individuálního programu v noční Vídni.
2. den: Snídaně. Pokračování individuální prohlídky města. Doporučujeme například zajít k Obřímu kolu do proslulého zábavního parku Prater nebo zajet k břehům Dunaje, případně navštívit svéráznou architekturu domu malíře Hunderwassera nebo zámek Belvedere. Na oběd můžete zajít do restaurace Zum Figlmüller a hlad ukojit největším řízkem na světě, jako moučník doporučujeme Sacherův dort v kavárně stejnojmenného hotelu. Pozdě odpoledne odjezd zpět do ČR.

Nástupní místa autokaru

Trasa 1: Plzeň, Rokycany, Beroun, Praha, Humpolec (dálnice), Jihlava (dálnice), Brno, Mikulov Trasa 2: Most, Louny, Slaný, Praha, Humpolec (dálnice), Jihlava (dálnice), Brno, Mikulov

Počasí

Dolní Rakousko

9°C Oblačno

×