Zobrazit všechny nabídky
Rakousko | Grünau im Almtal

ALMTAL


  Poloha a popis

  Náš názor

  Hotel se nachází v jedné z nejkrásnějších přírodních rezervací v Alpách. Grünau a lyžařská oblast Kasberg jsou považovány za skvělý tip pro zimní sporty a pro rodiny s dětmi.

  Poznámka

  cena za 1lůžkový, 3lůžkový, 4lůžkový a 5lůžkový pokoj je na vyžádání. Speciální dietní menu (na vyžádání) zdarma! Za dětskou postýlku pro 1 dítě od 0 do 4 let se neplatí. Maximální počet dětských postýlek na pokoji je 1ks.

  Poloha

  hotel stojí 1,5 km od centra vesnice.

  Vybavení

  hala, jídelna, kavárna, WiFi zdarma v celém hotelu, sauna a wellness, dílna a seminární místnosti, lyžárna a sušárna, slunná terasa, kuchyně s lokálními specialitami, stolní tenis, bezplatné parkoviště a autobusové parkoviště.

  Ubytování

  dvojlůžkové a rodinné pokoje s manželskou postelí a palandami, všechny pokoje mají výhled na hory, kabelovou TV s plochou obrazovkou, bezpečnostní schránku a vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Pokoj pro alergiky, bezbariérové pokoje.

  Strava

  polopenze formou bufetu.

  Pro děti

  dětský koutek, dětské venkovní hřiště, dětská jídla, bufet s nabídkou jídel pro děti.

  Informace pro lyžaře

  bezplatný skibus staví přímo vedle hotelu.Lanovky: lyžařské středisko Kasberg má 21 km rozmanitých sjezdovek pro začátečníky i experty. Na svazích můžete být během několika minut bezplatným skibusem.

  Povinné příplatky

  pobytová taxa 1,50 EUR/den/osoba od 15 let.

  Počasí  134567891011-7071421°C