800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY AMADEE

Apartmány jsou situovány v blízkosti hotelu Almrausch, v klidné části Badu v blízkosti centra a lanovky. Lázně sv. Kateřiny jsou asi 200 m od apartmánů.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Apartmány jsou situovány v blízkosti hotelu Almrausch, v klidné části Badu v blízkosti centra a lanovky. Lázně sv. Kateřiny jsou asi 200 m od apartmánů.

Informace k cenám

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme na webu CK nebo v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko

Bad Kleinkirchheim

Vybavení apartmánů

Komfortně vybavené apartmány mají kuchyňský kout vybavený na vaření, chladničku, myčku, kávovar, rádio, TV, CD přehrávač, koupací plášť. Klientům je dále k dispozici sál s krbem, lyžárna a parkoviště. Klienti mohou využívat bezplatně wellness vedlejšího hotelu Almrausch (bazén s protiproudem, sauna, pára, whirpool). Možnost připojení k internetu v recepci hotelu Almrausch zdarma.

Apartmány

Apartmán pro 2 osoby (45m2) má denní pokoj se dvěma lůžky, předsíň.
Apartmán pro 3 osoby (75 m2) má denní pokoj se třemi lůžky, šatnu, balkon situovaný na jih.
Apartmán pro 4 osoby (65 m2) má ložnici se dvěma lůžky, denní pokoj s rozkládacím gaučem pro další dvě osoby.
Apartmán pro 5 osob (90 m2) má ložnici se dvěma až třemi lůžky, šatnu, denní pokoj se dvěma oddělenými postelemi, balkon na jih.

Stravování

Individuální.

Popis oblasti střediska

rak_bad-kleinkirchheim.htm

Počasí

Korutany

12°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

×