Zobrazit všechny nabídky
Rakousko | Bad Kleinkirchheim

APARTMÁNY KAISERBURG

  Poloha a popis

  Poloha

  Prostorné rodinné apartmány jsou situovány v centrální části lázní Bad Kleinkirchheim asi 250 m od vleků a 300 m od termálního komplexu Sv. Kateřina.

  Informace k cenám

  Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme na webu CK nebo v příslušném katalogu/ceníku.

  Středisko

  Bad Kleinkirchheim

  Vybavení

  Studio pro 3 osoby (cca 40m2) je v hlavní budově hotelu, v jedné místnosti je  kuchyňský kout a dvě lůžka, vlastní příslušenství, satelitní TV, malý balkon, možnost přistýlky.
  Apartmán pro 4 osoby (cca 50m2) je také v hlavní budově, má navíc ložnici se dvěma lůžky. Apartmány pro 6 osob (cca 75 m2) jsou v depandanci, mají dvě ložnice, denní pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, možnost přistýlky, TV a balkon.
  Na místě se platí vratná kauce 100 EUR. Kauce bude vrácena na konci pobytu při předání apartmánu v původním stavu.

  Stravování

  Individuální.

  Tipy pro správnou volbu

  - pohodlné apartmánové ubytování - ubytování v blízkosti lanovek - možnost kratších pobytů na  5 dní - možnost pobytu se psem - na vyžádání

  Popis oblasti střediska

  rak_bad-kleinkirchheim.htm

  Informace

  Povinné příplatky (platí se na místě): závěrečný úklid 40, 50 a 70 EUR - podle velikosti apartmánu, vratná kauce 100 EUR

  Počasí