Zobrazit všechny nabídky
Rakousko | Bad Kleinkirchheim

APARTMÁNY RÖMERHOF

  Poloha a popis

  Poloha

  Apartmány mají výbornou polohu přímo v centru městečka naproti termálním lázním Romerbad a zároveň v blízkosti vleků Kaiserburgbahn.

  Informace k cenám

  Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme na webu CK nebo v příslušném katalogu/ceníku.

  Středisko

  Bad Kleinkirchheim

  Vybavení apartmánů

  Komfortní apartmány jsou vybaveny SAT-TV, telefonem, kuchyňským koutem vybaveným pro základní vaření, chladničkou s malým mrazicím boxem, kávovarem, mikrovlnnou troubou, rádiem. Možnost připojení k internetu za poplatek 15 EUR za týden.

  Apartmány

  Apartmán pro 2 osoby (29 m2) mají denní pokoj se dvěma lůžky, kuchyňku s jídelním koutem, předsíň, příslušenství, balkon nebo terasu.
  Apartmány pro 4 osoby (cca 59 m2) mají denní pokoj s rozkládacím gaučem pro dvě osoby, ložnici se dvěma lůžky, kuchyňku s jídelním koutem, předsíň, příslušenství, balkon s výhledem na Kaiserburg.
  Apartmány pro 6 osob (78 m2) jsou vybaveny stejně jako čtyřlůžkové, navíc mají další ložnici se dvěma lůžky a mají oddělené WC.

  Stravování

  Individuální.

  Tipy pro správnou volbu

  - výborná poloha - krásný výhled na okolní hory

  Popis oblasti střediska

  rak_bad-kleinkirchheim.htm

  Informace

  Povinné příplatky (platí se na místě): závěrečný úklid 35, 50, 65 EUR - podle velikosti apartmánu