800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GLOCKNERHOF

Hotelový komplex skládající se ze dvou budov se nachází na klidném a slunném místě asi 1 km od centra Bergu. Jezero Greifenburg je vzdáleno asi 4 km, větší Weissensee asi 15-20 min jízdy autem.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

30 % sleva na green fee. Venkovní vyhřívaný bazén se skluzavkou.

Poloha

klidná. Na svahu s úžasným výhledem na Drautal. Centrum s možnostmi nakupování cca 1 km, jezero Greifenburg cca 4 km.

Vybavení

komplex dvou budov, který disponuje 80 pokoji. Je zde několik salónků, dvě jídelny a bar. Vyhřívaný venkovní bazén (6 x 14 m) s 35 metrovou skluzavkou, protiproudem a tryskami. Velká zahrada s lehátky a slunečníky.

1

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A2A): jsou vybavené vanou nebo sprchou, WC, telefonem, TV, rádiem, fénem. S prostorným balkonem, směrem na východní stranu. Jednolůžkové pokoje (A1B): vybavení jako A2A. Dvoulůžkové pokoje (A2B): cca 28 m2, vybavení jako A2A, směrem na jih. Dvoulůžkové pokoje Deluxe (A2C): cca 30 m2, vybavení jako A2A navíc s kosmetickým zrcátkem, směrem na jih nebo západ.

Stravování

snídaně, plná penze a all inclusive. Snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy. K obědu výběr z menu o 3 chodech nebo bufetové stoly. K večeři výběr z menu o 4 chodech, 1x týdně tematický bufet. Odpoledne svačina. Nápoje od 10.00-22.00 h.: pivo, domácí víno (bílé/červené), softdrinks, džusy, ledové čaje, minerální voda, káva, čaj a zahraniční lihoviny.

Sport/aktivity

zdarma: 3 antukové tenisové kurty, 2 bowlingové dráhy, fitness, stolní tenis, jízdní kola, 1x týdně jízda na motokárách a lukostřelba.

Internet

WiFi v lobby a restauraci zdarma, na pokojích za poplatek.

Wellness

zdarma: krytý bazén (6 x 12 m) s vodopádem, protiproudem a masážními tryskami. Parní lázeň, 2 sauny a tepidárium. Za poplatek: solárium a masáže.

Děti

dětský bazén, herna a hřiště s hradem.

Další výhody

30 % sleva na green fee.

Info

parkování: zdarma; domácí zvíře: cca 10 €/den (na vyžádání, veterinární klinika cca 3 km); příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc, 8.7.-25.8. denně/3 noci.

Cena zájezdu zahrnuje

ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 1 km

Počasí

Korutany

13°C Jasno

×