800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyFAMILIENHOTEL PLATZER

Útulný hotel vhodný pro rodiny s dětmi uprostřed údolí Lieser-Maltatal. Centrum obce Gmünd cca 100 m.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Bohatá all inclusive nabídka. Možnost využití tenisových kurtů.

Poloha

centrální, ve městě Gmünd, centrum cca 200 m, restaurace, bary a nákupní možnosti v blízkosti.

Vybavení

recepce, 2 restaurace, bar, terasa, kavárna.

Ubytování

pokoje (A1A): jednolůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Pokoje (A2A): dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, TV, fénem, bez balkonu. Pokoje (A2D): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, vybavení jako A2A, balkon. Rodinné pokoje (A2C): dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, vybavení jako A2A, bez balkonu. Rodinné pokoje (A2F): dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (patrová postel), 2 pokoje, některé s propojovacími dveřmi, vybavení jako A2A, balkon.

Stravování

all inclusive: snídaně formou bufetových stolů, obědový balíček na cesty, k večeři výběr z menu o 4 chodech (saláty formou bufetových stolů). 10.00-21.00 h. točené pivo, víno, místní nealkoholické nápoje, káva, čaj (částečně formou samoobsluhy, žádné pálenky). 16.00-17.00 h. zákusek, zmrzlina pro děti. Dětská menu. 2x týdně tematická večeře nebo grilování.

Internet

WiFi zdarma.

Sport/aktivity

využití veřejných tenisových kurtů (cca 500 m), zapůjčení kol, stolní tenis, vstup do bazénu Gmünd a 1x týdně průvodcovaná túra zdarma včetně svačiny. Za poplatek: aktivity v rámci regionální karty Kärtner Card s řadou výhod a slev u smluvních partnerů (k dispozici na recepci).

Wellness

sauna, infračervená kabina a odpočívárna.

Děti

dětské hřiště a herna.

Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: ano, pouze na vyžádání; lázeňská taxa: cca 1,70 € den/osoba od 16 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 3.7.-9.9. denně/7 nocí.

Možnosti ubytování

Počasí

Korutany

2°C Jasno