800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL JUFA NOCKBERGE - léto

  • Přímo u turistických stezek
  • Hotel se nachází uprostřed malebné krajiny Hochrindl

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Uprostřed malebné krajiny Hochkrindl, navíc s kartou výhod Kärtner-Card zdarma.

Poloha

v blízkosti chráněné krajinné oblasti Nockberge, přímo u turistických stezek. Ossiachersee cca 34 km.

Vybavení

hotel s 41 pokoji, společenskou místností, kavárnou, barem, terasou, loukou na opalování s lehátky a slunečníky (dle dostupnosti), místností pro zavazadla.

Ubytování

pokoje (A2A): dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Pokoje jsou vybaveny TV, trezorem, sprchou, WC a fénem. Rodinné pokoje (A3A/A4A): tří a čtyřlůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Dvoulůžková postel a přistýlka nebo patrová postel, vybavení jako A2A.

Stravování

snídaně nebo polopenze: bohatá snídaně formou bufetových stolů. Při rezervaci polopenze navíc večeře formou bufetových stolů (se saláty, čerstvým ovocem a dezerty).

Internet

internetovým koutek, WiFi připojení na recepci zdarma.

Sport/aktivity

venkovní stolní tenis, sportovní víceúčelová hala, nintendo Wii. Za poplatek: možnost jízdy na koních cca 100 m, zapůjčení kol a elektrokol, stolní fotbálek, biliár, flipper.

Wellness

sauna s odpočívárnou, parní lázeň. Za poplatek masáže (na vyžádání).

Další výhody

karta výhod Kärtner-Card (červen-říjen) s řadou výhod a slev zdarma (např.: využití lanovek, zpoplatněných silničních úseků, vstup do muzeí, bazénů a mnoho dalších slev u smluvních partnerů).

Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: cca 10 €/den; lázeňská taxa: cca 1,25 € den/osoba od 17 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/2 noci.

Počasí

Korutany

12°C Jasno

×