800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ALMDORF GRASSLER

Tradiční apartmánové domy v typickém korutanském stylu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Stručný popis

Tradiční apartmánové domy v typickém korutanském stylu.

Poloha

idylická, v údolí Lavanttal. St Andrä cca 12 km. Při příjezdu autem je nutná zimní výbava.

Vybavení

4 domy s 19 byty. Recepce, společenské místnosti, bar a nákupní možnosti v hostinci. Dětská herna.

9000

Ubytování

apartmány: příjemně zařízeny světlým dřevem. Sprcha, WC, sat. TV, telefon, rádio, kuchyňský kout (2-plotýnkový el. sporák, chladnička, kávovar) a jídelní resp. sedací kout. V apartmánech neprobíhá denní úklid, jen závěrečný úklid po odjezdu. Veškeré prádlo s výměnou co 14 dní. Dvoupokojové apartmány (A3A) pro 2-3 osoby (cca 35 m2). Obývací ložnice s rozkládací pohovkou a dvoulůžkový pokoj. Dvoupokojové apartmány (A4A) pro 2-4 osoby (cca 37 m2). Obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro dvě osoby. Dvoulůžkový pokoj, některé s balkónem nebo terasou. Třípokojové apartmány (A6A) pro 4-6 osob (cca 60 m2). Obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro dvě osoby. Dva dvoulůžkové pokoje, některé jako otevřená galerie nad obývacím prostorem, dostupné po schodech. Balkón.

Stravování

Polopenze: snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy. Večer výběr z menu o 3 chodech, denně saláty formou bufetu. Obědový balíček ze snídaňového bufetu. 1x týdně večer se specialitami. Silvestrovský gala bufet. Služby v ceně: 2x týdně sauna. Drink na uvítanou s informacemi o oblasti.

Wellness

sauna a solárium za poplatek.

Zábava

1x týdně zimní výlet a večírek na chatě.

Info

Parkování: v ceně. Domácí zvíře: cca 4 EUR/den. Lázeňská taxa: cca 1,70 EUR/den/os. od let, platba na místě. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci. 26.12.-1.1. neděle/7 nocí.

ZIMNÍ info

Lyžařská oblast: Petzen cca 35 km, Koralpe cca 29 km Běžecká stopa: cca 2 km Půjčovna lyží/lyžařská škola: Petzen a Koralpe Zimní turist. stezky: od domu

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Korutany

5°C Polojasno

×