800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY REITER

Apartmánový komplex s restaurací se nachází v obci Rattendorf, cca 2 km od nástupní stanice kabinové lanovky „Milénium Express“. V obci je jen menší obchůdek, větší nákupy je nutné dělat v Hermagoru (cca 10 km). Sáňkářská dráha na konci obce – sáně možné zapůjčit. Parkování a zastávka skibusu před objektem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Apartmánový komplex s restaurací se nachází v obci Rattendorf, cca 2 km od nástupní stanice kabinové lanovky „Milénium Express“. V obci je jen menší obchůdek, větší nákupy je nutné dělat v Hermagoru (cca 10 km). Sáňkářská dráha na konci obce – sáně možné zapůjčit. Parkování a zastávka skibusu před objektem.

Stravování

Bez stravování – možnost zajištění polopenze na místě.

Vybavení

Všechny apartmány a studia  jsou vybaveny plně zařízenou kuchyní (mikrovlná trouba, lednice, myčka, el. sporák se sklokeramickou deskou, kávovar,) vlastním sociálním příslušenstvím, TV, koupelnovým a ložním prádlem.

Pokoje

Studio pro 2osoby (25 m2): Komfortně vybavené studio, obytná kuchyň s manželským lůžkem, koupelna se sprchou, WC, balkon.
Apartmán pro 2-4 osob (60 m2):  Ložnice se dvěmi lůžky, obytná kuchyň  s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, koupelna s vanou, samostatné WC.
Apartmán pro 4-6 osob (82 m2): 2 ložnice, obytná místnost s rozkládacím gaučem pro 1 dospělou osobu, nebo 2 děti (druhé dítě zdarma!!!), koupelna s vanou, samostatné WC.
Apartmán pro 4-6 osob (70 m2): 2 ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, koupelna s rohovou vanou, samostatné WC, balkon.
Apartmán pro 7 osob (100 m2):  2 ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, a rozkládacím křeslem, koupelna s rohovou vanou, samostatné WC.

Počasí

Korutany

12°C Slabý déšť

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL APPARTMENTS BUCHACHER

HOTEL APPARTMENTS BUCHACHER

Rakousko, Korutany, Nassfeld

Cena od: 324 Kč

Pro skupinu:

×