800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY ROGNER

Romantická „selská vesnička“ domů Rogner je situována v nadmořské výšce 1400 m.n.m. přímo na svazích Skiareny Nassfeld ve středisku Sonnleiten., jenž se skládá ze skupiny domů a hotelů ve vzdálenosti 50-200 metrů od 4-sedačkové lanovky na Tresdorfer Höhe. Restaurace a bar v blízkosti.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Romantická „selská vesnička“ domů Rogner je situována v nadmořské výšce 1400 m.n.m. přímo na svazích Skiareny Nassfeld ve středisku Sonnleiten., jenž se skládá ze skupiny domů a hotelů ve vzdálenosti 50-200 metrů od 4-sedačkové lanovky na Tresdorfer Höhe. Restaurace a bar v blízkosti.

Stravování

Bez stravování. Na místě možnost dokoupit snídaně i večeře.

Upozornění

V celém areálu vesničky Rogner je zákaz volného pohybu automobilů. Auta je nutné parkovat na centrálním parkovišti u recepce za poplatek.

Vybavení

Všechny apartmány jsou vybaveny plně zařízenou kuchyní, vlastním příslušenstvím, televizí se satelitním příjmem, telefonem, ložním a koupelnovým prádlem. Útulnou atmosféru selského ubytování doplňují kachlová kamna. Možnost  využití wellness v blízkém hotelu Marcius- za poplatek, viz ceník.

Pokoje

Apartmán pro 2-4 osoby (cca 35 m2): 1 ložnice s oddělenými lůžky, obývací pokoj s jídelním koutem s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyň s dvouplotýnkovým vařičem, některé apartmány mají terasu, nebo balkon.
Apartmán pro 4-6 osoby (cca 55 m2): 2 ložnice (jedna s manželským lůžkem, druhá s oddělenými lůžky), obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, předpokoj s kuchyňskou linkou, některé apartmány mají terasu, nebo balkon.

Počasí

Korutany

18°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL APPARTMENTS BUCHACHER

HOTEL APPARTMENTS BUCHACHER

Rakousko, Korutany, Nassfeld

Cena od: 342 Kč

Pro skupinu:

×