800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY TATSCHL

Apartmánový dům se nachází v blízkosti jezera Preseggersee, kolem kterého jsou běžkařské tratě, na jezeře se dá také bruslit.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

apartmánový dům se nachází v blízkosti jezera Preseggersee, kolem kterého jsou běžkařské tratě, na jezeře se dá také bruslit.

Vybavení

parkoviště, WiFi připojení zdarma v každém apartmánu, lyžárna se sušárnou lyžařských bot.

Služby za poplatek

možnost využití wellness zázemí v partnerském hotelu – sauna, solárium, bazén. Místní pobytová taxa 1,95EUR/den/osoba nad 16let, závěrečný úklid 30EUR/apt. pro 2–4 osoby, 45EUR/apt. pro 4–7osob, spotřeba energií 0,90EUR/den/osoba.

Ubytování

v domě se nachází 8luxusních a kompletně vybavených apartmánů různé velikosti: Apartmán č. 1pro 4–7osob, v přízemí: ložnice, dětský pokoj se 2 oddělenými lůžky, plně vybavená kuchyň, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, koupelna s vanou a pračkou, WC, 2×SAT/TV, rádio, trezor, terasa. Apartmán č. 2 pro 2–4 osoby, v přízemí: ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, koupelna se sprchou a WC, SAT/TV, rádio, trezor, terasa. Apartmán č. 3 pro 3–5 osob, v 1. patře: ložnice, dětský pokoj pro 1 osobu, obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, koupelna s vanou a pračkou, WC, SAT/TV, rádio, trezor, balkon. Apartmán č. 4 pro 2–4osoby, v 1. patře: ložnice pro 4osoby (s 1patrovou postelí) je oddělená příčkou od obývací části, kuchyňský kout, koupelna se sprchou a pračkou, WC, SAT/TV, rádio, trezor. Apartmán č. 5 pro 3–5 osob, v 1. patře: stejný jako apartmán č. 3. Apartmán č. 6pro 4–6 osob, ve 2. patře: ložnice, dětský pokoj s oddělenými lůžky, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyňský kout, koupelna s vanou a pračkou, WC, SAT/TV, rádio, trezor, 2balkony. Apartmán č. 7 pro 2–4osoby, ve 2. patře: stejný jako apartmán č. 4. Apartmán č. 8 pro 4–6osob, ve 2. patře: stejný jako apartmán č. 6. Cena apartmánů nezahrnuje ložní prádlo, ručníky a utěrky.

Skibus

před domem

Lanovky

spodní stanice lanovky Millenium Express v Tröpolachu 10km (cca 20 minut jízdy)

Počasí

Korutany

7°C Polojasno

×