800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL FAMILIENRESIDENZ - léto

Hotel se nachází v části zvané Warmbad asi 900 m od veřejných termálních lázní a asi 3 km od centra Villachu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází v části zvané Warmbad asi 900 m od veřejných termálních lázní a asi 3 km od centra Villachu.

Sport a zábava

Stolní tenis, turistické výlety a s průvodcem organizované hotelem. Půjčovna jízdní kol. Doporučujeme přikoupit Korutanskou letní zážitkovou kartu, která umožňuje zdarma či se slevou využití lodní dopravy na korutanských jezerech (Ossiacher See, Millstätter See), vybrané alpské cesty kde se platí mýtné, lanovky (např. Gerlitzen), vstup do zoologické zahrady (např. Affenberg v Landskronu), vstup do řady muzeí (např. muzeum Porsche v Gmündu) a mnoho dalších přírodních a kulturních památek.

Stravování

Rozšířená polopenze. Bufetová snídaně a večeře o 3 chodech se salátovým bufetem, nápoje k večeři mezi - místní pivo, stolní víno, nealkoholické nápoje, káva, čaj.

Vybavení hotelu

Recepce, lobby, restaurace, bar, letní terasa, výtah, internet (za poplatek), vnitřní bazén (7x4 m), fitness, sauna (zdarma). Solárium, parní komora, infračervená kabina a masáže (za poplatek). Parkování před objektem (zdarma).

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, fénem, telefonem, radiem, kabelovou nebo SAT-TV a minibarem. Rodinné pokoje mají obývací pokoj s dvoulůžkem o rozměru 1,5 běžného lůžka a ložnici s rozkládací pohovkou a přistýlkou, dále malý kuchyňský kout a balkon.

Počasí

Korutany

12°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

×