800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL FERIENDORF MATHIASL

V 800 metrech nad mořem s majestátním výhledem na jezero.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

V 800 metrech nad mořem s majestátním výhledem na jezero.

Poloha

centrum Bodensdorfu a Ossiacher See cca 3 km. Hustá síť turistických tras přímo od hotelu.

Vybavení

hotel a penzion s 32 pokoji, společenskou místností, restaurací, barem, kavárnou na terase, loukou s lehátky a slunečníky. Hotelová pláž přímo v Bodensdorfu u jezera (cca 3 km) s loukou s lehátky a slunečníky (podle dostupnosti) na ploše 5000 m2, dětské hřiště.

Ubytování

pokoje s vanou nebo sprchou, WC, telefonem, sat. TV, fénem a balkónem. Dvoulůžkové pokoje (A2A). Rodinné pokoje (A4A): jednopokojová obytná jednotka pro 4 osoby (cca 35 m2). Dvoulůžko a rozkládací pohovka. Joker pokoje (A2S): zde ušetříte, protože výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

all inclusive.

Sport/aktivity

aktivní týdenní program, např. turistika, Nordic Walking a další. Stolní tenis, volejbal. Kola k zapůjčení za poplatek.

Wellness

sauna, parní lázeň, infračervená kabina a solárium.

Děti

hřiště s atrakcemi, mini zoo, herna se Sony Playstation, bazén s míčky a videoprojekce pro děti.

Info

parkování: parkoviště v ceně. Domácí zvíře: 5 €/den. Příjezd/minimální délka pobytu: 28.4.-1.6. a 15.9.-20.10. denně/3 noci. 2.6.-14.9. neděle/7 nocí. Pokoje jsou k dispozici od 15 h.

ALL INCLUSIVE

snídaně formou bufetu a snídaně pro spáče. V poledne polévka nebo salátový bufet. Večeře výběr z menu nebo tématický bufet, denně salátový bufet. 1x týdně večerní grilování za hezkého počasí. 1x týdně selský večer s bufetem ve vlastní restauraci s panoramatickým výhledem a hudbou. 10-21 h stolní víno (červené/bílé), točené pivo, bar s džusy, stolní voda, káva a čaj. Služby all inclusive začínají v den příjezdu od 14 h.

SLUŽBY V CENĚ

Kärnten Card: cca 100 různých služeb v ceně, jako např. použití lanovek a lodí v Korutanech, vstupy do nejrůznějších turistických zařízení, použití placených silnic a vyhřívaných venkovních bazénů. Sportovní a kreativní program, jako např. pěší túry s průvodcem, sportovní odpoledne a různé akce.

Počasí

Korutany

17°C Skoro jasno

Podobné hotely v této lokalitě

×